Český tenisový svaz
Název:
TJ Spoje Praha
Datum:
11.-13.01.
Pořadatel:
TJ Spoje Praha (C - 500)
Kódové číslo:
506063
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kocandová Radka
Na Balkáně 812
1300 Praha 3
Tel. (1):
603553439
E-mail:
radkapelikan@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
 
22.12.2019 21:43:43
2.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
volná karta
10.01.2020 09:48:07
3.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
 
25.11.2019 21:37:55
4.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
volná karta
10.01.2020 14:26:36
5.
Mlynár Michal 12.03.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
288
9
 
 
31.12.2019 18:48:19
6.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
 
01.01.2020 10:04:50
7.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
579
4
109
 
19.12.2019 08:43:30
8.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
651
4
117
 
31.12.2019 11:01:46
9.
Teuber Eric 14.06.2006 TK Čelákovice
701
4
 
 
07.01.2020 21:17:51
10.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
 
03.12.2019 12:18:26
11.
Petlan David 01.06.2006 TO Slavoj Davle
833
3
 
 
07.11.2019 19:52:49
12.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
956
3
369
 
27.12.2019 01:14:57
13.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
985
3
144
 
18.12.2019 16:13:57
14.
Lukeš Max 11.02.2006 SK Žalov
985
3
 
volná karta
07.01.2020 21:19:02
15.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
 
02.11.2019 16:21:53
16.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
1044
1
169
 
06.11.2019 21:51:37
17.
Šimek Matyas 23.10.2007 SK Aritma Praha
1044
1
368
 
22.11.2019 09:56:22
18.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
1044
1
365
 
10.12.2019 11:18:43
19.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1044
1
285
 
19.12.2019 15:44:11
20.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
 
27.12.2019 19:05:27
21.
Petráš David 11.09.2006 LTC Slovan Kladno
1044
1
 
 
30.12.2019 07:06:29
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Czepiel Jan 31.05.2007 TK Neridé
1044
1
 
 
10.01.2020 17:59:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
05.11.2019 15:51:13
2.
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy
1044
1
538
odhlášeno hráčem
30.11.2019 16:43:58
3.
Aulich Matěj 28.11.2007 TCD Donovalská
1044
1
1326
odhlášeno hráčem
27.12.2019 12:23:48
4.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
odhlášeno hráčem
29.12.2019 02:11:26
5.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
02.01.2020 08:48:41
6.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
odhlášeno hráčem
02.01.2020 12:16:04
7.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:33:56
8.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
04.01.2020 00:58:55
9.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:05
10.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
469
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:18
11.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
odhlášeno hráčem
04.01.2020 20:58:42
12.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
1044
1
310
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:39:09
13.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:41:26
14.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
275
9
373
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:23:50
15.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
560
4
136
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:24:00
16.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:35:23
17.
Valentini Diego 28.04.2007 TK Hořovice
1044
1
1272
IS: lhůta 8 dní
06.01.2020 11:31:11
18.
Bubla Michal 27.06.2006 TC VŠ Praha
552
4
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 15:20:05
19.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
1044
1
642
odhlášeno hráčem
07.01.2020 14:24:34