Český tenisový svaz
Název:
61.ročník dorosteneckého turnaje
Datum:
07.-10.09.
Pořadatel:
SK Tenis Duchcov (B - 300)
Kódové číslo:
416174
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přibyl Jaroslav
Tyršova 54
419 01 Duchcov
Tel. (1):
774 511 412
E-mail:
jari.pribyl@seznam.cz
Internet:
tenisduchcov.estranky.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace sms na tel. 774 511 412 do 18 hodin. Losování po 19 hodině.
Zveřějnění IS ČTS po 20 hodině, včetně začátku turnaje dívek.
Předpoklad sobota 11 hodin.

Ubytování Hotel Casanova Duchcov
tel.: +420 417 835 714
mobil: +420 702 384 385
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
46
20
 
 
17.08.2019 19:20:42
2.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
 
 
19.08.2019 23:23:32
3.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
101
12
 
 
15.08.2019 09:33:20
4.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
111
12
174
 
01.09.2019 18:31:33
5.
Agovič Lejla 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
112
12
 
 
24.08.2019 16:18:59
6.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
117
12
 
 
02.09.2019 22:04:20
7.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
142
12
 
 
20.08.2019 17:34:27
8.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
156
9
39
 
20.07.2019 15:15:38
9.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
165
9
66
 
31.08.2019 19:13:46
10.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
185
9
28
 
19.08.2019 22:40:42
11.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
198
9
 
 
30.08.2019 15:40:14
12.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
202
9
36
 
12.06.2019 14:22:08
13.
Knížová Jana 19.08.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
211
9
 
 
22.08.2019 16:33:50
14.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
224
9
 
 
02.08.2019 15:23:29
15.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
235
6
 
 
04.08.2019 20:55:07
16.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
 
05.09.2019 16:57:00
17.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
246
6
 
 
15.08.2019 19:54:21
18.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
 
 
24.03.2019 17:09:17
19.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
256
6
 
 
04.08.2019 19:09:35
20.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
281
6
42
 
14.05.2019 14:18:34
21.
Surovčíková Sára 20.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
288
6
52
 
01.09.2019 22:05:56
22.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
298
6
 
 
04.08.2019 18:06:00
23.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
355
6
299
 
29.08.2019 20:14:18
24.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
524
4
94
 
22.08.2019 14:23:59
25.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
539
4
63
 
06.09.2019 10:28:37
26.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
805
1
132
 
21.05.2019 22:53:21
27.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
805
1
135
 
27.08.2019 11:22:12
28.
Vlčková Kristýna 26.01.2005 SK Tenis Duchcov
805
1
198
 
30.08.2019 15:39:42
29.
Kosinová Klára 14.10.2005 LTC Panorama Teplice
805
1
169
 
03.09.2019 21:05:17
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
805
1
362
odhlášeno hráčem
07.07.2019 11:40:43
2.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
208
9
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 10:19:19
3.
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s.
805
1
490
odhlášeno hráčem
02.08.2019 10:36:43
4.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
643
3
76
odhlášeno hráčem
12.08.2019 18:45:40
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
187
9
48
odhlášeno hráčem
12.08.2019 21:05:28
6.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
429
odhlášeno hráčem
20.08.2019 09:14:38
7.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
167
9
90
odhlášeno hráčem
21.08.2019 11:30:22
8.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 17:30:29
9.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 20:14:52
10.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
344
6
410
odhlášeno hráčem
26.08.2019 20:22:37
11.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
595
3
60
odhlášeno hráčem
29.08.2019 15:40:29
12.
Michálková Tereza 06.04.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
805
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 15:41:19
13.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
130
12
62
odhlášeno hráčem
31.08.2019 18:32:05
14.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
50
20
 
odhlášeno hráčem
01.09.2019 08:24:22
15.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
805
1
46
odhlášeno hráčem
01.09.2019 11:45:21
16.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
805
1
110
IS: kolizní přihláška
01.09.2019 12:00:15
17.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
odhlášeno hráčem
01.09.2019 14:47:11
18.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
odhlášeno hráčem
01.09.2019 14:50:18
19.
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s.
80
15
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 07:06:04
20.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
327
6
213
odhlášeno hráčem
02.09.2019 18:42:14
21.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
182
9
 
odhlášeno hráčem
03.09.2019 19:19:10
22.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
147
12
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 20:07:36
23.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
odhlášeno hráčem
05.09.2019 18:53:14