Český tenisový svaz

Zástěrová Lucie

Datum narození:
17.03.2005
Platnost reg. do:
15.10.2022
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SK Zlín
289 (9)
 
 
 
2017
TK SK Zlín
205 (12)
527 (4)
 
 
2018
TK Zlín
118 (1)
133 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
01.09.2018

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/4

4>2 Sisková, Prici - Zástěrová, Šimková 6:7 (8), 6:1, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, TK Zlín B - TK Vyškov
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, TK Zlín B - TK Vyškov
3
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

20
2
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

10
3
27.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

0
4
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

15
5
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

15
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

30
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

22
8
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/8

0
9
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

20
10
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

22
11
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

15
12
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/8

0
13
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

22
14
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

30
15
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
16
14.04.2018, TCV 2018

TCV Strání (C - 250), K: 4/-

30
17
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

0
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

22
19
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
21
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
23
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

30
24
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
25
11.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

30
26
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

30
27
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

30
28
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

45
29
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

30
30
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

32
31
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
613/31

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

7
3
27.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

0
4
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
5
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

15
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

10
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

8
8
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/8

16
9
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
11
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

20
12
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/8

22
13
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

16
14
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
15
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

21
16
14.04.2018, TCV 2018

TCV Strání (C - 250), K: 4/-

-
17
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

34
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

30
19
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
21
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
23
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

30
25
11.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

10
26
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
27
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
28
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
29
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

-
30
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
31
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
300/26