Český tenisový svaz

Zástěrová Lucie

Datum narození:
17.03.2005
Platnost reg. do:
15.10.2022
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SK Zlín
289 (9)
 
 
 
2017
TK SK Zlín
205 (12)
527 (4)
 
 
2018
TK Zlín
118 (1)
133 (12)
 
 
2019
TK Zlín
 
76 (20)
643 (3)
 
2020
TK Zlín
 
29 (1)
99 (12)
561 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
20.6.2020 NT 24.6.2020, Městský tenisový klub Karviná (7) - TK Zlín B (3)
0
2.
2D 2.liga D
27.6.2020 NT 5.7.2020, TK Zlín B (3) - TK Na Dolině o.s. (8)
20
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
6.6.2020, TC Holešov, o.s. - TK Zlín C
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
20.6.2020 NT 24.6.2020, Městský tenisový klub Karviná (7) - TK Zlín B (3)
0
2.
2D 2.liga D
27.6.2020 NT 5.7.2020, TK Zlín B (3) - TK Na Dolině o.s. (8)
20
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
6.6.2020, TC Holešov, o.s. - TK Zlín C
3
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
2
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/12

75
3
27.12.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

22
4
25.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

15
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

22
6
15.02.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

30
7
21.02.2020, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 800), K: 12/12

75
8
29.02.2020

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

45
9
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

22
10
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/12

0
11
01.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

22
12
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

22
13
11.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (B - 400), K: 8/8

45
14
25.07.2020, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/-

20
15
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/12

45
16
02.08.2020, A4

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

0
17
15.08.2020, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 8/8

22
18
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 8/8

16
19
24.08.2020, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

30
20
29.08.2020, TC Chrudim B8 Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 8/8

22
21
29.11.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

32
22
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
582/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

22
2
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/12

0
3
27.12.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

22
4
25.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

10
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

-
6
15.02.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

0
7
21.02.2020, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 800), K: 12/12

0
8
29.02.2020

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

22
9
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

22
10
09.06.2020, A2

ŽLTC Brno (A - 500), K: 12/12

0
11
01.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

22
12
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16
13
11.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (B - 400), K: 8/8

22
14
25.07.2020, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
15
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/12

0
16
02.08.2020, A4

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

21
17
15.08.2020, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 8/8

16
18
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 8/8

8
19
24.08.2020, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

16
20
29.08.2020, TC Chrudim B8 Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 8/8

22
21
29.11.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

-
22
13.12.2019, A2

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 800), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
241/18

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Zlín - SK Tenis Tišnov
15
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Zlín - ŽLTC Brno B
15
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, HTK Třebíč - TK Zlín
0
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Zlín - SK Tenis Tišnov
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Zlín - ŽLTC Brno B
0
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, HTK Třebíč - TK Zlín
12
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42