Český tenisový svaz

Kulichová Adéla

Datum narození:
23.02.2002
Platnost reg. do:
14.07.2019
Klub:
Tělocvičná jednota Sokol Osek
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Severočeská tenisová o.s.
848 (1)
 
 
 
2016
Tělocvičná jednota Sokol
 
371 (4)
 
 
2017
Tělocvičná jednota Sokol
 
256 (1)
334 (6)
 
2018
Tělocvičná jednota Sokol
 
 
236 (6)
628 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA2A
29.4 2017, SK Tenis Duchcov B - TJ Proboštov
0
2.
DA2A
6.5 2017, TK Ústí n.Labem - SK Tenis Duchcov B
1
3.
DA2A
20.5 2017, TK Krásné Březno A - SK Tenis Duchcov B
0
4.
DA2A
27.5 2017, SK Tenis Duchcov B - TK Evženie Klášterec n/O
3
5.
DA2A
10.6 2017, TK Žatec - SK Tenis Duchcov B
1
6.
DA2A
17.6 2017, SK Tenis Duchcov B - TK Jirkov
3
7.
DA2A
24.6 2017, TK Severní Terasa A - SK Tenis Duchcov B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA2A
29.4 2017, SK Tenis Duchcov B - TJ Proboštov
1
2.
DA2A
6.5 2017, TK Ústí n.Labem - SK Tenis Duchcov B
2
3.
DA2A
20.5 2017, TK Krásné Březno A - SK Tenis Duchcov B
0
4.
DA2A
27.5 2017, SK Tenis Duchcov B - TK Evženie Klášterec n/O
0
5.
DA2A
10.6 2017, TK Žatec - SK Tenis Duchcov B
4
6.
DA2A
17.6 2017, SK Tenis Duchcov B - TK Jirkov
3
7.
DA2A
24.6 2017, TK Severní Terasa A - SK Tenis Duchcov B
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

0
2
17.12.2016, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
3
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
4
07.01.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
5
13.01.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
6
21.01.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

10
7
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

0
8
18.02.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

0
9
24.02.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

7
10
04.03.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

20
11
11.03.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
12
18.03.2017

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

7
13
25.03.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
14
31.03.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
08.04.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
16
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
17
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
18
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
20
08.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
21
12.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
22
19.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
23
05.08.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 250), K: 4/4

0
24
12.08.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 300), K: 8/8

0
25
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
26
26.08.2017

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

15
27
02.09.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
28
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
29
16.09.2017, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/-

0
30
30.09.2017

TK LTC Děčín (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
99/30

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

-
2
17.12.2016, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
3
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
4
07.01.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
5
13.01.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
6
21.01.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

7
7
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
8
18.02.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

7
9
24.02.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

-
10
04.03.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
11
11.03.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
12
18.03.2017

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
13
25.03.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
14
31.03.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
15
08.04.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
16
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
17
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
18
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
20
08.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
21
12.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
19.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
23
05.08.2017, TK JIRKOV

TK Jirkov (C - 250), K: 4/4

15
24
12.08.2017, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 300), K: 8/8

0
25
21.08.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
26
26.08.2017

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

15
27
02.09.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
28
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
29
16.09.2017, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/-

-
30
30.09.2017

TK LTC Děčín (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
66/19
30.09.2017

TK LTC Děčín (C - 200), K: 4/4

8>4 Štruplová, Kulichová - Žáková, Žáková 7:6 (3), 6:1
4>2 Štruplová, Kulichová - Sluková, Steklá 6:3, 7:6 (5)
2>1 Štruplová, Kulichová - Vaňková, Hájková 6:7 (8), 7:6 (2), 1:0 (2)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1A
30.4 2017, TK Žatec - SK Tenis Duchcov
1
2.
DD1A
7.5 2017, SK Tenis Duchcov - TK Evženie Klášterec n/O
4
3.
DD1A
8.5 2017, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s. A
0
4.
DD1A
21.5 2017, TK Louny - SK Tenis Duchcov
1
5.
DD1A
28.5 2017, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Most
0
6.
DD1A
11.6 2017, TK Chomutov - SK Tenis Duchcov
0
7.
DD1A
18.6 2017, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1A
30.4 2017, TK Žatec - SK Tenis Duchcov
1
2.
DD1A
7.5 2017, SK Tenis Duchcov - TK Evženie Klášterec n/O
3
3.
DD1A
8.5 2017, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s. A
0
4.
DD1A
21.5 2017, TK Louny - SK Tenis Duchcov
1
5.
DD1A
28.5 2017, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Most
0
6.
DD1A
11.6 2017, TK Chomutov - SK Tenis Duchcov
5
7.
DD1A
18.6 2017, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16