Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TO TJ Tesla Pardubice
Datum:  19.-22.09.
Věk. kategorie:  dorost
Alan Matyáš
 
 
 
Knutson Dominik
6:1, 6:1
 
Bezdíček Bohumil
6:4, 6:2
 
Raška Vítek
6:2, 1:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Polách Felipe
 
David Tomáš
6:0, 6:4
 
 
 
Křepinský Tomáš
6:0, 6:0
 
Brož Tobiáš
6:1, 6:4
 
Vala Filip
6:3, 6:4
 
Krupička Matěj
6:1, 6:2
 
 
6:7 (5), 6:2, 1:0 (8)
 
Mach Štěpán
 
Veigert Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
Hozman Dominik
2:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Veselý František
6:0, 6:0
 
Záplata Ondřej
scr.
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
Novotný Šimon
 
Laibl Matěj
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Durovič Boris
 
Šmejkal Šimon
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Kusý Jan
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej
 
Opálka Matyas
6:4, 6:1
 
 
 
Matějíček Petr
6:1, 6:1
 
Smuts Daniel
6:0, 7:5
 
Voleský Jakub
6:1, 6:2
 
Fáček Jan
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:4
 
Kelnar Lukáš
 
Horálek Dominik
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Cihelka Jan
 
Musil Jindřich
6:4, 6:3
 
Taláb Matěj
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Matějka Daniel
 
Zlatohlávek Tomáš
6:2, 7:5
 
 
 
Šich Daniel
6:0, 6:1
 
Kárník Dominik
6:1, 6:2
 
Typl Jáchym
2:6, 7:6 (2), 1:0 (4)
 
Skokan Ondřej
6:3, 6:4
 
 
6:1, 7:5
 
Rouchal Dominik
 
Krejčí Jan
6:4, 7:5
 
 
 
 
1:6, 7:6 (1210)
 
Bureš Ondřej
 
Janík Petr
7:5, 4:6, 1:0 (4)
 
Taláb Vojtěch
6:7 (63105)
 
 
6:1, 6:3
 
Praus Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků43
NasazeníBH
Alan Matyáš 4425
Praus Lukáš 5425
Matějka Daniel 5725
Veigert Vojtěch 6425
Opálka Matyas 8020
Zlatohlávek Tomáš 9420
Kratochvíl Ondřej 9920
Mach Štěpán 10220
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 312188

Veigert Vojtěch - Lukáš Břetislav
 
 
 
Fáček Jan - Brož Tobiáš
2:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Janík Petr - Raška Vítek
5:7, 7:6 (108)
 
Cihelka Jan - Bureš Ondřej
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Musil Jindřich - Smuts Daniel
 
Zlatohlávek Tomáš - Krischke Adam
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kárník Dominik - Kelnar Lukáš
 
Krejčí Jan - Rouchal Dominik
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Laibl Matěj - Mach Štěpán
 
Durovič Boris - Kusý Jan
7:6 (5), 6:3
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Horálek Dominik - Kratochvíl Ondřej
 
Bezdíček Bohumil - Vala Filip
6:3, 6:2
 
Matějíček Petr - Šmejkal Šimon
7:5, 6:7 (102)
 
 
7:5, 6:2
 
David Tomáš - Alan Matyáš
 
Šich Daniel - Kameník Kryštof
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Novotný Šimon - Typl Jáchym
 
Knutson Dominik - Skokan Ondřej
7:5, 4:6, 1:1 (9)
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:7 (3), 1:0 (8)
 
Opálka Matyas - Praus Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9.00 SF dvouhry, pak finále.
Počet dvojic19
NasazeníBH
Alan Matyáš 4425
Praus Lukáš 5425
Veigert Vojtěch 6425
Lukáš Břetislav 6720
Opálka Matyas 8020
Zlatohlávek Tomáš 9420
Kratochvíl Ondřej 9920
Mach Štěpán 10220
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 314188

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kameník Kryštof19.05.2003Severočeská tenisová o.s.
Lukáš Břetislav09.02.2002TC Dvůr Králové, z.s.