Český tenisový svaz

Vala Filip

Datum narození:
23.07.2004
Platnost reg. do:
15.11.2020
Klub:
LTC Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Pernštýn 1897 Pardubic
228 (15)
 
 
 
2016
TK Pernštýn 1897 Pardubic
105 (25)
 
 
 
2017
TK Pernštýn 1897 Pardubic
78 (1)
290 (9)
 
 
2018
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
145 (15)
994 (3)
 
2019
LTC Pardubice
 
116 (1)
626 (4)
 
2020
LTC Pardubice
 
 
289 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
07.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

8>4 Vala, Horálek - Král, Šmejkal 6:2, 6:1
4>2 Typl, Malý - Vala, Horálek 6:3, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
11.01.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

4>2 Vala, Janko - Bořek-Dohalský, Chvapil 7:6, 6:2
2>1 Vala, Janko - Arefe, Ben Ahmed 7:6, 4:6, 1:0
získané body: 20 b.
18.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

8>4 Vala, Skokan - Picek, Ledvina 3:6, 7:5, 1:0
4>2 Vala, Skokan - Stauch, Krištůfek 1:6, 6:1, 1:0
2>1 Vala, Skokan - Bien, Ungerman 2:6, 7:5, 1:0
získané body: 15 b.
22.02.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 5/5

8>4 Skokan, Vala - Vegner, Novák 6:0, 6:0
4>2 Taláb, Taláb - Skokan, Vala 4:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Vala, Malý - Pala, Krupička 6:3, 7:5
8>4 Rouchal, Krejčí - Vala, Malý 6:1, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 16 b.
04.07.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 300), K: 4/5

4>2 Kárník, Typl - Skokan, Vala 6:3, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

8>4 Vala, Kafka - Ledvina, Picek 6:2, 6:0
4>2 Vala, Kafka - Šiler, Kovačka 6:4, 4:6, 1:0 (6)
2>1 Sýkora, Kolářík - Vala, Kafka 6:4, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, LTC Pardubice B (4) - TC Chrudim A (6)
1
2.
23 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice (2) - LTC Pardubice B (4)
3
3.
23 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. (1) - LTC Pardubice B (4)
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, LTC Pardubice B (4) - TC Chrudim A (6)
2
2.
23 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice (2) - LTC Pardubice B (4)
5
3.
23 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. (1) - LTC Pardubice B (4)
4
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19