Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  02.-06.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Stavrovskij Petr
 
 
 
Žák Kryštof
6:4, 7:5
 
Nicod Jakub
6:3, 6:3
 
Hauge Lukáš
0:6, 6:3, 6:0
 
Jindáček Jiří
6:3, 6:2
 
 
6:0, 3:6, 6:4
 
Čech Michael
 
Kljujev Leon
6:1, 6:0
 
 
 
Vejšický Oldřich
6:3, 5:7, 6:2
 
Kollár Petr
6:1, 6:2
 
Alan Matyáš
6:0, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Vaculík Lukáš
 
Pučálka Jan
6:4, 6:1
 
 
 
Nápravník Adam
6:4, 6:2
 
Schneider Václav
6:1, 6:2
 
Mareš Vojtěch
7:5, 6:0
 
Pozdenkov Petr
7:5, 3:6, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Peterka Adam
 
Hegenbart Max
6:1, 6:4
 
 
 
Šrámek Ondřej
6:3, 6:3
 
Otypka Matouš
7:5, 6:2
 
Myslivec Šimon
6:3, 4:6, 6:4
 
Kazda Martin
1:6, 7:6 (8), 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Prachař Jakub
 
Gorbušin Ivan
scr.
 
 
 
Makovička Daniel
6:3, 6:4
 
Baum Štěpán
6:4, 6:2
 
Homola Patrik
6:2, 6:7 (5), 7:5
 
Krejčíř Petr
6:1, 7:5
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Zapský Kryštof
 
Mališ Šimon
6:3, 6:3
 
 
 
Janis Tomáš
6:2, 5:7, 6:1
 
Havlíček Mark
7:6 (3), 7:6 (5)
 
Veigert Vojtěch
6:4, 6:4
 
Truhlář Josef
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Černý Matyáš
 
Stuchlík Oskar Oliver
3:1, scr.
 
 
 
Válek Ondřej
6:3, 6:1
 
Kračman Michal
6:3, 6:1
 
Jupa Jakub
6:4, 6:4
 
Forman Max
7:6 (5), 7:6 (5)
 
 
7:6 (1), scr.
 
Burian Vojtěch
 
Příhoda Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Janoušek Lukáš
6:2, 1:6, 6:2
 
Novák Jakub
6:2, 6:1
 
Zapletal Josef
5:7, 6:4, 6:2
 
Apltauer Filip
6:4, 3:6, 6:2
 
 
2:6, 6:1, 6:3
 
Semerák Jan
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Stavrovskij Petr 2035
Semerák Jan 2135
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Gorbušin Ivan 3530
Stuchlík Oskar Oliver 3730
Prachař Jakub 4030
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 312090

Semerák Jan - Pučálka Jan
 
 
 
Kollár Petr - Kazda Martin
6:1, 6:1
 
Novák Jakub - Čech Michael
3:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Baum Štěpán - Apltauer Filip
scr.
 
 
 
Prachař Jakub - Zapletal Josef
6:4, 6:1
 
 
 
Gorbušin Ivan - Stuchlík Oskar Oliver
6:2, 6:3
 
 
 
Kračman Michal - Hájek Tobiáš
6:3, 7:5
 
Otypka Matouš - Válek Ondřej
6:1, 6:1
 
Jupa Jakub - Nápravník Adam
6:3, 6:1
 
Nicod Jakub - Příhoda Jan
6:4, 4:1, scr.
 
 
6:3, 6:4
 
Truhlář Josef - Kljujev Leon
 
Hauge Lukáš - Peterka Adam
7:5, 6:7, 1:0
 
 
 
Havlíček Mark - Jindáček Jiří
7:6, 6:1
 
Hrdina Aleš - Padevět Jonáš
6:4, 6:2
 
Krejčíř Petr - Šrámek Ondřej
7:5, 6:2
 
Vaculík Lukáš - Mareš Vojtěch
scr.
 
Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
6:7 (3), 7:6 (6), 1:0 (9)
 
 
 
Burian Vojtěch - Mališ Šimon
6:3, 6:4
 
 
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
scr.
 
 
 
Schneider Václav - Žák Kryštof
scr.
 
Praus Lukáš - Lukáš Břetislav
scr.
 
 
6:0, 6:2
 
Černý Matyáš - Zapský Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Semerák Jan 2135
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Kladiva Šimon 3230
Gorbušin Ivan 3530
Stuchlík Oskar Oliver 3730
Prachař Jakub 4030
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 314090

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrůzek Štěpán18.11.2004LTC Slovan Kladno
Čížek Gabriel02.05.2002TK Olymp Praha
Keller Oliver22.01.2001TK Olymp Praha
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany