Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  18.-22.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Barnat Jiří
 
 
 
Kubín Marian
7:6 (5), 4:6, 7:5
 
Holiš Štěpán
6:2, 6:0
 
Sklenka Victor Andrés
scr.
 
Buffa Petr
6:1, 6:0
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Pecák Štěpán
 
Kracík Matěj
scr.
 
 
 
Podlešák Marek
4:1, scr.
 
Suchánek Martin
6:2, 6:3
 
Lukáš Břetislav
scr.
 
Peterka Adam
6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:0
 
Vrbka Jiří
 
Franěk Michal
6:3, 6:4
 
 
 
Aregger Lars
7:5, 6:2
 
Jermář Jan
6:0, 6:3
 
Stolín Jan
scr.
 
Keller Oliver
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Blecha Adam
 
Vojtěchovský Lukáš
7:6 (1), 7:5
 
 
 
Arendar Roman
5:7, 7:6 (5), 5:0, scr.
 
Šťastný Boris
6:3, 6:3
 
Mareš Vojtěch
6:4, 7:5
 
Beneš Petr
6:7 (5), 6:2, 6:4
 
 
6:4, 7:6 (2)
 
Kadora Jakub
 
Kovařík David
7:6 (7), 6:3
 
 
 
Stavrovskij Petr
7:6 (6), 6:2
 
Beran Jakub
7:5, 3:6, 6:3
 
Novák Jakub
6:1, 7:6 (2)
 
Bartoň Dominik
scr.
 
 
6:4, 7:5
 
Zapský Kryštof
 
Orlita Daniel
6:4, 6:3
 
 
 
Maštálka Petr
6:3, 6:0
 
Hájek Tobiáš
6:4, 6:3
 
Januška Adam
6:2, 6:0
 
Rais Vítek
6:4, 1:6, 6:4
 
 
6:2, 7:6 (5)
 
Štěpánek Antonín
 
Rinko Štěpán
6:4, 6:3
 
 
 
Šťastný Zoran
6:1, 6:2
 
Graf Dominique
6:3, 6:0
 
Kalivoda Adam
6:2, 6:2
 
Solař David
6:4, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Cintl Matěj
 
Šafář Martin
6:2, 6:3
 
 
 
Čížek Gabriel
scr.
 
Štětka Ondřej
6:4, 6:4
 
Gorbušin Ivan
6:1, 6:4
 
Kelnar Tomáš
6:1, 4:6, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Bolardt Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Štěpánek Antonín 3030
Franěk Michal 3825
Kadora Jakub 4925
Rinko Štěpán 5025
Kovařík David 5225
Vrbka Jiří 5325
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 112173

Bolardt Antonín - Štěpánek Antonín
 
 
 
Beneš Petr - Rais Vítek
6:3, 6:2
 
Peterka Adam - Kalivoda Adam
7:6 (3), 6:7 (3), 1:0 (1)
 
Januška Adam - Pecák Štěpán
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kubín Marian - Stolín Jan
 
Beran Jakub - Zapský Kryštof
6:4, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Mareš Vojtěch - Štětka Ondřej
 
Keller Oliver - Stavrovskij Petr
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Bartoň Dominik - Kracík Matěj
 
Cintl Matěj - Aregger Lars
scr.
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Holiš Štěpán - Jermář Jan
 
Dvořák Marek - Šťastný Boris
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Kovařík David - Solař David
0:6, 6:4, 1:0 (9)
 
 
7:6 (5), 7:6 (3)
 
Majšajdr Lubomír - Vojtěchovský Lukáš
 
Arendar Roman - Sklenka Victor Andrés
6:2, 1:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Šťastný Zoran - Filip Jakub
 
Gorbušin Ivan - Hájek Petr
6:4, 6:4
 
Vrbka Jiří - Maštálka Petr
7:6 (4), 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Hájek Petr 2530
Bolardt Antonín 2730
Štěpánek Antonín 3030
Rinko Štěpán 5025
Kovařík David 5225
Vrbka Jiří 5325
Cintl Matěj 5520
Blecha Adam 5620
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 114173

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vodák Petr21.12.1993Jiskra Otrokovice
Šlachta Cyril František04.09.2001TK ETIAM
Holub Mikuláš09.08.2002TC Dvůr Králové, z.s.
Pavluv Richard08.11.1996LTC Houštka
Vlkovský Vojtěch12.07.1999LTC Pardubice
Vachtl Jiří12.06.1996LTC Slovan Kladno
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Vaculík Lukáš08.02.2002TK AGROFERT Prostějov
Špringer Adam08.03.2000LTC Radotín
Wawrzyczek Andrej20.01.1988Tennis Hill Havířov o.s.
Poštolka Roman07.04.1999Slavoj Český Brod
Kozler Adam03.06.2000TK Slavia Plzeň
Pátý Daniel04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Kellovský Dominik24.07.1996TK AGROFERT Prostějov
Kameník Martin26.02.1988SK Aritma Praha
Novák Jiří01.09.1999LTC Modřany 2005
Jiroušek Tomáš04.01.2000TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Laibl Matěj20.01.2004TK Jirkov
Majšajdr Lubomír01.04.1988LTK Liberec
Dvořák Marek27.02.1984TCG Karlovy Vary
Filip Jakub25.09.2005TK Sparta Praha