Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
11.-12.02.
Pořadatel:
Praha (200)
Místo konání:
Hamr, Bráník
Kódové číslo:
906548
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr Zoul Petr
K Prádelně 1, Záběhlice
106 00 Praha10
Tel. (1):
731 690 941
E-mail:
petr.zoul@hamrsport.cz

Rozpis:

Technickým uspořádáním turnaje Halový Přebor Prahy v baby tenisu je pověřen klub SK Hamr na svých dvorcích s antukovým povrchem v Bráníku na adrese: ul. Vltavanů 1542, 147 00 Praha 4 - Bráník, podle rozpisu PTS na www.prazsky.cztenis.cz. POZOR V ROZPISU JE OMYLEM UVEDENO NESPRÁVNÉ MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE: rurnaj se nehraje v Záběhlicích, ale v BRÁNÍKU! Turnaj je otevřený pro všechny přihlášené účastníky. Hraje se ve společné soutěži clapců a děvčat.Do soutěže bude přijato 64 účastníků v pořadí podle termínu přihlášky v IS.

Poznámka pořadatele:

!!!!! POZOR V ROZPISU JE OMYLEM UVEDENO NESPRÁVNÉ MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE !!!!!!: turnaj se nehraje v Záběhlicích, ale v BRANÍKU !!!!! Na adrese: ul. Vltavanů 1542, 147 00 Praha 4 - Braník !!!!!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha  
02.11.2011 16:30:15
2.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s.  
03.11.2011 12:15:17
3.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany  
03.11.2011 14:32:06
4.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice  
03.11.2011 16:30:29
5.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha  
04.11.2011 07:27:59
6.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha  
04.11.2011 12:01:48
7.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha  
04.11.2011 14:14:39
8.
Šedivý Jan 27.11.2003 1. Vestecká sportovní o.s.  
07.11.2011 13:49:20
9.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun  
09.11.2011 06:17:42
10.
Krechler Ondřej 15.03.2003 TJ Spoje Praha  
09.11.2011 12:48:12
11.
Stříbrná Nikola 15.08.2003 SK HAMR, z.s.  
09.11.2011 19:06:19
12.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň  
11.11.2011 19:43:27
13.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s.  
13.11.2011 11:10:34
14.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská  
20.11.2011 07:58:54
15.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha  
24.11.2011 01:01:23
16.
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác  
24.11.2011 10:32:55
17.
Lorencová Kateřina 28.08.2003 LTC Modřany 2005  
25.11.2011 13:32:13
18.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé  
28.11.2011 17:55:25
19.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha  
04.12.2011 23:00:02
20.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha  
06.12.2011 10:15:20
21.
Douděrová Jana 08.10.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.  
09.12.2011 00:02:13
22.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé  
10.12.2011 20:09:50
23.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903  
16.12.2011 11:45:33
24.
Červenková Marie Anna 01.07.2003 SK Satalice  
18.12.2011 10:28:31
25.
Kašpárek Jakub 08.10.2003 TK Hovorčovice  
21.12.2011 21:17:51
26.
Jungmann Tomáš 01.07.2003 LTC Modřany 2005  
29.12.2011 21:47:15
27.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.  
30.12.2011 20:02:38
28.
Volf Ondřej 07.09.2003 -  
05.01.2012 16:13:46
29.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň  
12.01.2012 08:50:18
30.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha  
12.01.2012 09:35:30
31.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs  
19.01.2012 11:05:59
32.
Vu Hung Cuong 27.04.2003 I.ČLTK Praha  
25.01.2012 20:04:19
33.
Sotona Matěj 26.04.2003 TCD Donovalská  
27.01.2012 15:58:53
34.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs  
27.01.2012 20:34:25
35.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha  
30.01.2012 12:25:50
36.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.  
31.01.2012 22:14:35
37.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku  
06.02.2012 11:05:44
38.
Kravařík Adam 27.01.2004 LTC Pardubice  
07.02.2012 19:32:16
39.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha  
07.02.2012 19:38:09
40.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun  
07.02.2012 20:26:33
41.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha  
08.02.2012 10:53:13
42.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha  
09.02.2012 22:46:25
43.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha  
10.02.2012 07:21:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice odhlášeno hráčem
17.01.2012 13:06:15
2.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
05.02.2012 17:44:59
3.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
05.02.2012 18:37:51
4.
Modrák Martin 23.05.2003 TK Radošovice odhlášeno hráčem
05.02.2012 19:20:20
5.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
06.02.2012 21:21:33
6.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
06.02.2012 22:09:56
7.
Halašová Anna 29.05.2004 TK Chomutov odhlášeno hráčem
07.02.2012 19:44:41
8.
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská odhlášeno hráčem
08.02.2012 11:06:31
9.
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
09.02.2012 18:23:51
10.
Dosdá Andrea 21.07.2003 TK Konstruktiva, z.s. odhlášeno hráčem
10.02.2012 07:45:17
11.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun odhlášeno hráčem
10.02.2012 14:32:34