Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
11.-12.02.
Pořadatel:
Praha (200)
Kódové číslo:
906548
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
64
Prezentace
v So do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr Zoul Petr
:
K Prádelně 1, Záběhlice
:
106 00 Praha10
Tel. (1):
731 690 941
E-mail:
petr.zoul@hamrsport.cz

Rozpis: Technickým uspořádáním turnaje Halový Přebor Prahy v baby tenisu je pověřen klub SK Hamr na svých dvorcích s antukovým povrchem v Bráníku na adrese: ul. Vltavanů 1542, 147 00 Praha 4 - Bráník, podle rozpisu PTS na www.prazsky.cztenis.cz. POZOR V ROZPISU JE OMYLEM UVEDENO NESPRÁVNÉ MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE: rurnaj se nehraje v Záběhlicích, ale v BRÁNÍKU! Turnaj je otevřený pro všechny přihlášené účastníky. Hraje se ve společné soutěži clapců a děvčat.Do soutěže bude přijato 64 účastníků v pořadí podle termínu přihlášky v IS.

Poznámka pořadatele: !!!!! POZOR V ROZPISU JE OMYLEM UVEDENO NESPRÁVNÉ MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE !!!!!!: turnaj se nehraje v Záběhlicích, ale v BRANÍKU !!!!! Na adrese: ul. Vltavanů 1542, 147 00 Praha 4 - Braník !!!!!!


Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
 
 
 
 
02.11.2011 16:30:15
2.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
 
03.11.2011 12:15:17
3.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
 
 
 
 
03.11.2011 14:32:06
4.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé
 
 
 
 
03.11.2011 16:30:29
5.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha
 
 
 
 
04.11.2011 07:27:59
6.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
 
04.11.2011 12:01:48
7.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
 
 
 
 
04.11.2011 14:14:39
8.
Šedivý Jan 27.11.2003 TK Třebenice
 
 
 
 
07.11.2011 13:49:20
9.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun
 
 
 
 
09.11.2011 06:17:42
10.
Krechler Ondřej 15.03.2003 TJ Spoje Praha
 
 
 
 
09.11.2011 12:48:12
11.
Stříbrná Nikola 15.08.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
 
09.11.2011 19:06:19
12.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň
 
 
 
 
11.11.2011 19:43:27
13.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
 
13.11.2011 11:10:34
14.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
 
 
 
 
20.11.2011 07:58:54
15.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
24.11.2011 01:01:23
16.
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác
 
 
 
 
24.11.2011 10:32:55
17.
Lorencová Kateřina 28.08.2003 LTC Modřany 2005
 
 
 
 
25.11.2011 13:32:13
18.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
 
 
 
 
28.11.2011 17:55:25
19.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha
 
 
 
 
04.12.2011 23:00:02
20.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
06.12.2011 10:15:20
21.
Douděrová Jana 08.10.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
 
 
 
 
09.12.2011 00:02:13
22.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
 
 
 
 
10.12.2011 20:09:50
23.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903
 
 
 
 
16.12.2011 11:45:33
24.
Červenková Marie Anna 01.07.2003 SK Satalice
 
 
 
 
18.12.2011 10:28:31
25.
Kašpárek Jakub 08.10.2003 TK Hovorčovice
 
 
 
 
21.12.2011 21:17:51
26.
Jungmann Tomáš 01.07.2003 LTC Modřany 2005
 
 
 
 
29.12.2011 21:47:15
27.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
 
30.12.2011 20:02:38
28.
Volf Ondřej 07.09.2003 -
 
 
 
 
05.01.2012 16:13:46
29.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň
 
 
 
 
12.01.2012 08:50:18
30.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
12.01.2012 09:35:30
31.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
 
 
19.01.2012 11:05:59
32.
Vu Hung Cuong 27.04.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
25.01.2012 20:04:19
33.
Sotona Matěj 26.04.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
 
 
 
 
27.01.2012 15:58:53
34.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
 
 
27.01.2012 20:34:25
35.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
30.01.2012 12:25:50
36.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
 
 
 
 
31.01.2012 22:14:35
37.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
 
 
 
 
06.02.2012 11:05:44
38.
Kravařík Adam 27.01.2004 LTC Pardubice
 
 
 
 
07.02.2012 19:32:16
39.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
 
07.02.2012 19:38:09
40.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun
 
 
 
 
07.02.2012 20:26:33
41.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
 
 
 
 
08.02.2012 10:53:13
42.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha
 
 
 
 
09.02.2012 22:46:25
43.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
 
10.02.2012 07:21:04

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice
 
 
 
odhlášeno hráčem
17.01.2012 13:06:15
2.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.02.2012 17:44:59
3.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.02.2012 18:37:51
4.
Modrák Martin 23.05.2003 TK Radošovice
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.02.2012 19:20:20
5.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
06.02.2012 21:21:33
6.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
06.02.2012 22:09:56
7.
Halašová Anna 29.05.2004 TK Chomutov
 
 
 
odhlášeno hráčem
07.02.2012 19:44:41
8.
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
 
 
 
odhlášeno hráčem
08.02.2012 11:06:31
9.
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
09.02.2012 18:23:51
10.
Dosdá Andrea 21.07.2003 TK Konstruktiva, z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
10.02.2012 07:45:17
11.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
 
 
 
odhlášeno hráčem
10.02.2012 14:32:34