Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
16.-16.12. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (400) |
Místo konání: |
Dolní Počernice |
Kódové číslo: |
906535 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Špičák Pavel |
Mikanova 3 | |
10600 Praha | |
Tel. (1): |
731 468 058 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 01.11.2017 00:05:41 |
2. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 01.11.2017 08:26:10 |
3. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | volná karta | 02.11.2017 15:02:23 |
4. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 03.11.2017 04:20:38 |
5. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 04.11.2017 19:12:22 |
6. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | volná karta | 07.11.2017 11:20:55 |
7. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 07.11.2017 13:28:11 |
8. |
Douděrová Věra | 23.04.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 08.11.2017 20:35:45 |
9. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 11.11.2017 19:45:26 |
10. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 15.11.2017 19:27:57 |
11. |
ashenbrennerova melanie | 01.03.2009 | TK Žatec | volná karta | 20.11.2017 19:13:59 |
12. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 25.11.2017 17:33:29 |
13. |
Holečková Klára | 02.01.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 27.11.2017 12:36:44 |
14. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 04.12.2017 11:17:43 |
15. |
Šimůnková Klára | 03.11.2009 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 12.12.2017 11:45:00 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | odhlášeno hráčem | 02.11.2017 10:46:56 |
2. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 03.11.2017 11:25:14 |
3. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 11.12.2017 15:53:14 |
4. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 11.12.2017 16:50:03 |
5. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 11.12.2017 21:39:19 |
6. |
Urbánek Jan | 09.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 12.12.2017 22:04:34 |
7. |
Berenreiterová Lucie | 13.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 13.12.2017 20:25:02 |
8. |
Urban Jakub | 06.09.2009 | Slavoj Český Brod | odhlášeno pořadatelem | 14.12.2017 17:00:04 |
9. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno pořadatelem | 15.12.2017 11:40:12 |
10. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 15.12.2017 11:40:21 |
11. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 15.12.2017 11:40:28 |