Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  17.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Žingorová Adéla
 
 
 
Myslivcová Lucie
6:0, 6:0
 
Martináková Adéla
6:1, 6:3
 
Bódiová Lucie
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Felux Charlotte
 
Špitová Michaela
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Horutová Agáta
 
Sněhotová Karolína
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Fichnová Adéla
 
Macurová Hana
6:1, 6:1
 
 
 
Kalavská Karin
6:0, 6:0
 
Vrajíková Rozálie
6:7, 7:6, 7:6
 
Špitová Monika
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:5, 2:6, 6:4
 
Plšková Zuzana
 
Pospíšilová Nikola
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kohutová Nikola
 
Polčáková Valerie
7:6, 6:2
 
Zichlarzová Vanesa
6:3, 6:2
 
 
5:7, 6:3, 6:4
 
Galnorová Adéla
 
Taxová Victoria
6:0, 6:0
 
 
 
Jeřábková Sabina
6:2, 6:0
 
Roiková Natalie
6:4, 6:1
 
Klar Veronika
6:1, 6:1
 
 
 
 
4:6, 7:6, 7:6
 
Hartingerová Sára
 
Cháňová Laura
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
MIČOLOVÁ BEATA
 
Slaměníková Lucie
6:7, 6:1, 7:6
 
Minarovičová Nina
6:0, 6:0
 
 
6:2, 2:6, 6:0
 
Ludvová Anna
 
Eliášová Veronika
6:2, 6:0
 
 
 
Drozdová Ella
6:1, 6:1
 
Řeřuchová Ines
6:4, 6:0
 
 
7:5, 7:5
 
Wilková Sára
 
 
6:0, 6:0
 
Motyková Adéla
 
Cieslarová Barbara
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Szmeková Amálie
 
Kostková Tereza
6:1, 6:0
 
Macura Sidney
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Ondrášková Karolína
 
Počet účastníků39
NasazeníBH
Žingorová Adéla 5430
Ondrášková Karolína 8720
Ludvová Anna 9820
Macurová Hana 10420
Taxová Victoria 11615
Fichnová Adéla 14915
Eliášová Veronika 16215
Galnorová Adéla 17015
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 812970

Macurová Hana - Ondrášková Karolína
 
 
 
Wilková Sára - Kohutová Nikola
6:1, 6:1
 
Drozdová Ella - Bódiová Lucie
6:2, 6:3
 
Řeřuchová Ines - Myslivcová Lucie
6:3, 6:0
 
 
 
Kostková Tereza - Roiková Natalie
6:4, 7:5
 
 
 
Slaměníková Lucie - Žingorová Adéla
6:2, 7:5
 
 
 
Pospíšilová Nikola - Minarovičová Nina
6:0, 6:2
 
 
 
Cháňová Laura - Motyková Adéla
6:1, 6:1
 
 
 
Špitová Monika - Jeřábková Sabina
6:0, 6:1
 
 
 
Sněhotová Karolína - Kalavská Karin
6:2, 6:4
 
 
 
Hartingerová Sára - MIČOLOVÁ BEATA
6:1, 6:0
 
 
 
Horutová Agáta - Polčáková Valerie
7:6, 3:6, 1:0
 
Szmeková Amálie - Fichnová Adéla
6:2, 6:1
 
Galnorová Adéla - Eliášová Veronika
6:2, 6:3
 
 
 
Vrajíková Rozálie - Macura Sidney
6:2, 6:0
 
 
 
Felux Charlotte - Špitová Michaela
6:1, 6:0
 
 
 
Cieslarová Barbara - Klar Veronika
6:2, 6:2
 
Zichlarzová Vanesa - Martináková Adéla
4:6, 6:2, 1:0
 
 
6:2, 6:3
 
Ludvová Anna - Taxová Victoria
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Žingorová Adéla 5430
Ondrášková Karolína 8720
Ludvová Anna 9820
Macurová Hana 10420
Taxová Victoria 11615
Fichnová Adéla 14915
Eliášová Veronika 16215
Galnorová Adéla 17015
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 814970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bečičková Laura25.08.2009Tenisový klub Veřovice, z.s.
Kreuzingerová Natálie14.02.2009TK Hlučín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Wilková Sára31.01.2007TC Třinec
Plšková Zuzana31.10.2008SLOVAN HRANICE, z.s.