Český tenisový svaz

Galnorová Adéla

Datum narození:
23.09.2007
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
368 (9)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/-

0
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

18
3
28.12.2017

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/-

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
5
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

0
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
24.02.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 5/4

15
9
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

15
10
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

10
11
17.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/-

0
12
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
13
20.04.2018, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

20
14
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

15
15
21.07.2018

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

15
16
18.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/-

0
17
21.08.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

20
18
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

22
19
08.09.2018, Linea Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
15.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
22.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

20
 Jednotlivci celkem
252/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/-

-
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

-
3
28.12.2017

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
5
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

-
7
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
24.02.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 5/4

7
9
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

-
10
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

7
11
17.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/-

-
12
14.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

20
13
20.04.2018, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

15
14
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

0
15
21.07.2018

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

10
16
18.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/-

-
17
21.08.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

-
18
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
19
08.09.2018, Linea Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
15.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
22.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
105/12
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Zimanyi, Šindelková - Galnorová, Boudová 2:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Havířov A
1
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Mohelnice, z.s.
0
3.
Oblastní přebor skupina B
20.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
6
4.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TO TJ Nový Jičín A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Milo Olomouc A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Havířov A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Mohelnice, z.s.
11
3.
Oblastní přebor skupina B
20.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0
4.
Oblastní přebor skupina B
27.05.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TO TJ Nový Jičín A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
17.06.2018, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Milo Olomouc A
15
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33