Český tenisový svaz

Cieslarová Barbara

Datum narození:
09.06.2009
Platnost reg. do:
01.10.2022
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

0
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
8
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
9
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
10
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
11
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
12
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

0
13
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

0
16
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

7
17
13.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

0
19
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

10
20
03.08.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/4

15
21
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
22
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
23
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
24
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

16
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
122/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

-
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

7
8
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
10
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
11
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

0
13
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
16
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

7
17
13.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/-

-
19
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

7
20
03.08.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/4

0
21
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
22
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
23
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
24
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
36/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Havířov B - SK Vitality Slezsko o.s.
0
3.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
1
4.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - SK Vitality Slezsko o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Havířov B - SK Vitality Slezsko o.s.
0
3.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
5
4.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - SK Vitality Slezsko o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6