Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
východočeský (P - 200)
Místo konání:
SK HIT Hradec Králové
Kódové číslo:
716920
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 511
50011 Hradec Králové
Tel. (1):
722 674 616
E-mail:
tenis@sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

!!!POZOR ZMĚNA PREZENTACE!!! Prezentace v pátek 17.5. do 18:00 formou SMS na tel.: 722 674 616.

Losování proběhne v 18:30 v areálu SPORTPARKU HIT. Pavouk bude na IS ČTS zveřejněn do 19:30.

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: dvě vítězné sady ze tří
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
 
 
06.05.2019 19:29:11
2.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
 
 
21.03.2019 18:58:48
3.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
 
 
18.03.2019 09:10:16
4.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
119
25
 
 
03.05.2019 21:16:19
5.
Svoboda Adam 26.03.2007 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
130
25
 
pouze čtyřhra
06.04.2019 07:31:53
6.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
 
 
06.04.2019 18:02:15
7.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
186
20
 
 
17.04.2019 05:33:10
8.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
214
20
 
 
22.04.2019 15:09:06
9.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
229
15
 
 
02.04.2019 20:21:45
10.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
251
15
 
 
16.03.2019 18:45:06
11.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
275
15
 
 
18.03.2019 14:44:08
12.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
315
12
 
 
20.03.2019 19:32:29
13.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
316
12
 
 
15.03.2019 19:13:50
14.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
326
12
 
 
03.05.2019 23:43:44
15.
Pokorný Martin 31.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
330
12
 
volná karta pořadatele
12.05.2019 18:48:43
16.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
399
12
 
 
15.04.2019 11:06:45
17.
Suchánek Pavel 11.12.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
425
12
 
 
16.04.2019 17:30:52
18.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
 
 
28.03.2019 21:37:01
19.
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
478
9
 
 
04.05.2019 09:05:12
20.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
 
 
15.03.2019 11:07:29
21.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
 
21.03.2019 19:41:43
22.
Jůdl Tomáš 11.07.2008 TK Kvasiny
599
9
 
 
30.03.2019 20:27:53
23.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
612
9
 
 
05.05.2019 18:56:27
24.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
636
9
 
 
01.04.2019 21:28:16
25.
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny
636
9
 
 
30.04.2019 08:36:46
26.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
 
 
17.03.2019 13:28:44
27.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
661
6
 
 
29.04.2019 20:58:56
28.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
691
6
 
 
15.03.2019 05:11:18
29.
Novotný František 16.08.2008 TJ Lázně Bělohrad
701
6
 
 
16.03.2019 12:20:05
30.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
 
 
15.03.2019 11:04:13
31.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
 
 
15.03.2019 05:21:31
32.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1082
4
 
 
08.04.2019 18:33:06
33.
Kučera Lukáš 25.06.2007 TC Chrudim z.s.
1129
4
 
 
07.04.2019 13:31:57
34.
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov
1190
4
 
 
01.04.2019 15:44:11
35.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
1219
4
 
 
26.03.2019 10:51:09
36.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
1253
4
 
 
27.03.2019 22:12:03
37.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1566
3
 
 
15.03.2019 16:45:30
38.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:06
39.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:16
40.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:53
41.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
volná karta VčOTS
15.03.2019 00:03:24
42.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:03:47
43.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:08:16
44.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
 
15.03.2019 00:08:50
45.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:12:32
46.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 09:46:20
47.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
volná karta pořadatele
15.03.2019 22:22:13
48.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
16.03.2019 14:37:34

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koutník Tomáš 10.04.2009 Tenisový klub Eden
2094
1
 
přijat do turnaje
16.03.2019 19:08:32
2.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
21.03.2019 18:57:33
3.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
22.03.2019 16:44:44
4.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
2094
1
 
 
29.03.2019 15:27:01
5.
Johan Marek 23.05.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
03.04.2019 20:39:19
6.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
02.05.2019 22:54:21
7.
PAVEL Leoš 15.01.2009 Tenis Nová Paka
2094
1
 
 
08.05.2019 16:50:24
8.
Jahelka Štěpán 02.09.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
 
15.05.2019 12:42:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 21:53:36
2.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
779
6
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 08:01:11
3.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 08:39:51
4.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
237
15
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 15:50:35
5.
Jánský Ludvík 01.10.2007 TK Ústí n. Orlicí
540
9
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 22:22:05
6.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
429
12
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 07:17:24
7.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 07:49:31
8.
Pala Matyáš 28.06.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 08:57:39
9.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
612
9
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 08:51:33
10.
Šrámek Erik 02.04.2007 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
301
15
 
odhlášeno pořadatelem
17.05.2019 14:06:56