Název: | ČLTK CUP MŽ 2017 | Pořadatel: | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | Datum: | 15.-18.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Durovič Boris | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sysel Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pajer Ivan | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jurák Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Břicháček Bedřich | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pelikán Daniel | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Svítek Alan | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (7), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Jonáš | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Abraham Oliver | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Silbernágl Kryštof | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Olšanský Viktor | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Smolka Bartoloměj | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sanders Oliver | | | 4:6, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Volf Matěj | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Celina Tobiáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Adam | | | 3:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Grübel Petr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš | | | | 6:4, 7:6 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chodura Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Svoboda Tomáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanzl Jan | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hauser Karel Kryštof | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | 3:6, 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kolářík Jakub | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | | | | |
| | | | | | |
Hošic Benjamín | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bursa Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hanzelín Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hajátko, Munzarová |
Poznámka pořadatele: Program pondělůí 18.9.2017:
9,30 DUROVIČ - HORÁK |
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Durovič Boris | 58 | 45 | Hanzelín Filip | 89 | 30 | Voleský Jakub | 103 | 30 | Kučera Jonáš | 110 | 30 | Horák Filip | 111 | 30 | Pokorný Jiří | 114 | 25 | Fiala Martin | 121 | 25 | Komrska Jan | 123 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 712305 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | Košek Jan Lucas | 14.10.2005 | Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. |
|