Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kločurek Daniel
 
 
 
Jandík Patrik
6:0, 6:1
 
Andr Marek
6:4, 6:4
 
Kunst Filip
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Burbo Goran
 
Jandourek Filip
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Hošic Benjamín
 
Rat Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Svoboda Josef
 
Bursa Tomáš
6:0, 6:1
 
 
 
Dembický Tomáš
6:3, 6:2
 
Motal Jan
6:4, 6:3
 
Slavík  Jakub
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Loučka Ondřej
 
Mikula Lukáš
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Martínek Jakub
 
Černovický Jakub
6:3, 6:7 (5), 3:0, scr.
 
Hromek Adrian
6:4, 6:3
 
 
6:3, 7:5
 
Derenin Matyáš
 
Sršeň Alexandr
6:2, 6:0
 
 
 
Šuda Štěpán
6:0, 6:2
 
Novotný Daniel
6:0, 1:6, 6:3
 
Klacek  Tadeáš
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dvořák Petr
 
Buchanevyč Vladislav
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Macháček David
 
Kvapil Tomáš
6:0, 6:1
 
Kusý Jakub
6:2, 6:1
 
 
3:6, 6:3, 6:1
 
Petrofský David
 
Voleský Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Zachař Jan
 
Kreysa Jan
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kalina Tobiáš
 
Pugner Adam
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Köhler Matěj
 
Fidler Tomáš
6:1, 6:3
 
Lvovský Albert
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Klofáč Tobiáš
 
Rozhodčí turnaje: Tomáš Trsek 776 763 663 / 776 062 660
Poznámka pořadatele: Finale dvouhry Úterý 9.00
Počet účastníků38
NasazeníBH
Kločurek Daniel 4345
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Bursa Tomáš 7830
Sršeň Alexandr 9430
Derenin Matyáš 11925
Svoboda Josef 13525
Voleský Daniel 14025
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 712041

Šmejcký Jakub - Komínek Kryštof
 
 
 
Fidler Tomáš - Andr Marek
6:1, 6:1
 
Novotný Daniel - Burbo Goran
1:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Köhler Matěj - Kreysa Jan
6:0, 6:4
 
 
 
 
2:6, 6:1, 1:0 (11)
 
Kvapil Tomáš - Zachař Jan
 
Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
4:6, 6:1, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Černovický Jakub - Buchanevyč Vladislav
 
Šuda Štěpán - Motal Jan
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Jandík Patrik - Hromek Adrian
 
Svoboda Josef - Kusý Jakub
6:3, 7:5
 
 
 
 
scr.
 
Jandourek Filip - Klacek  Tadeáš
 
Lvovský Albert - Pugner Adam
7:6 (2), 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Macháček David - Rat Daniel
 
Hošic Benjamín - Martínek Jakub
6:3, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
scr.
 
Slavík  Jakub - Dvořák Petr
 
Dembický Tomáš - Loučka Ondřej
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Šmejcký Jakub 4745
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Komínek Kryštof 6135
Bursa Tomáš 7830
Sršeň Alexandr 9430
Svoboda Josef 13525
Macháček David 15320
Kategorie : 10Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 714041

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Abrahám Nicolas20.12.2007Severočeská tenisová o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Komínek Kryštof08.05.2008TK Sparta Praha