Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Nike Trophy 2019
Pořadatel:  TK AGROFERT Prostějov
Datum:  07.-11.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Bejlek Sára
 
 
 
Temenugov Isabella
6:3, 6:2
 
Šílová Nela
3:6, 6:3, 7:6 (5)
 
Jilkova Michaela
6:1, 6:2
 
Navrátilová Liliana
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Zástěrová Lucie
 
Závišková Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
Novák Nicol
6:0, 6:3
 
Valentová Karolina
6:1, 6:2
 
Slaměníková Marie
3:6, 6:2, 7:6 (5)
 
Škrabalová Gabriela
6:1, 6:4
 
 
6:4, 7:5
 
Nováková Veronika
 
Zámečníková Kristina
6:3, 6:2
 
 
 
Židelová Viktorie
6:3, 6:2
 
Chytilová Agatha
6:3, 6:3
 
Dvořáčková Emma
4:6, 6:3, 6:2
 
Kopřivová Nikola
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Heřmanová Barbora
 
Šalková Natálie
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
Pejčevová Jana
6:3, 6:2
 
Svobodová Julie
7:6 (5), 6:0
 
Štveráková Terezie
6:3, 6:2
 
Belšánová Eva
1:6, 6:3, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Moravcová Viktorie
 
Michálková Barbora
6:4, 3:6, 6:1
 
 
 
Bukvaldová Michaela
6:1, 6:2
 
Davidová Natali
6:1, 6:3
 
Malá Natálie
6:1, 2:0, scr.
 
Sanders Natalia
6:4, 6:0
 
 
7:5, 7:5
 
Damašková Kristýna
 
Syrová Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Borovičková Nicol
6:0, 6:0
 
Grünová Eliška
6:3, 6:4
 
Krstovská Agáta
6:2, 6:2
 
Tomcová Štěpánka
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Smékalová Magdaléna
 
Urbanová Lucie
6:3, 7:5
 
 
 
Skybová Eliška
6:2, 6:1
 
Zimanyi Ela
6:4, 6:2
 
Ticháčková Eliška
6:2, 6:3
 
Trinerová Darja
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Starečková Viktorie
 
Slováková Kamila
6:1, 7:5
 
 
 
Slováčková Klára
7:5, 6:4
 
Apostolova Nikol
6:1, 6:1
 
Adamcová Jessica
6:0, 6:3
 
Jantačová Elen
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Viktorinová Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Flašar Petr - platnost AV do 31.12.2022
Poznámka pořadatele: Hrací program - čtvrtek 11.4.2019 - v 10:00 hod finále
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bejlek Sára 2935
Viktorinová Eliška 3135
Smékalová Magdaléna 3430
Zámečníková Kristina 4030
Urbanová Lucie 4630
Moravcová Viktorie 5425
Nováková Veronika 5725
Michálková Barbora 6025
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 612280

Bejlek Sára - Urbanová Lucie
 
 
 
Jilkova Michaela - Trinerová Darja
scr.
 
Bukvaldová Michaela - Svobodová Julie
6:4, 7:5
 
 
6:2, 6:1
 
Pejčevová Jana - Slováčková Klára
 
 
scr.
 
Damašková Kristýna - Jantačová Elen
 
Syrová Natálie - Šalková Natálie
6:2, 6:1
 
 
 
Adamcová Jessica - Ticháčková Eliška
6:1, 6:0
 
Zimanyi Ela - Židelová Viktorie
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Chromcová Adéla - Štveráková Terezie
7:6 (4), 6:4
 
Holubová Aneta - Chytilová Agatha
6:0, 6:0
 
 
6:4, 7:6 (2)
 
Davidová Natali - Nováková Veronika
 
Slaměníková Marie - Viktorinová Eliška
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
 
Kopřivová Nikola - Šílová Nela
7:6 (11), 1:6, 1:0 (6)
 
Apostolova Nikol - Temenugov Isabella
6:4, 6:0
 
Grünová Eliška - Závišková Barbora
7:6 (5), 6:2
 
Skybová Eliška - Tomcová Štěpánka
6:3, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Starečková Viktorie - Zámečníková Kristina
 
Slováková Kamila - Zástěrová Lucie
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Heřmanová Barbora - Sanders Natalia
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
Belšánová Eva - Malá Natálie
6:4, 6:0
 
Borovičková Nicol - Dvořáčková Emma
6:0, 4:6, 1:0 (6)
 
Navrátilová Liliana - Valentová Karolina
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Michálková Barbora - Smékalová Magdaléna
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Flašar Petr - platnost AV do 31.12.2022
Poznámka pořadatele: skrečované zápasy byly z důvodu zranění
Počet dvojic23
NasazeníBH
Bejlek Sára 2935
Viktorinová Eliška 3135
Smékalová Magdaléna 3430
Zámečníková Kristina 4030
Urbanová Lucie 4630
Nováková Veronika 5725
Michálková Barbora 6025
Starečková Viktorie 6320
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 614280

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Veselá Barbora11.07.2008TK AGROFERT Prostějov
Katzerová Ellen27.03.2007TK TOLA