Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  odložené A2
Pořadatel:  TCG Karlovy Vary
Datum:  16.-19.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Starečková Viktorie
 
Vachková Valentina
6:0, 7:5
 
Jiroušková Monika
6:2, 6:2
 
Valdmannová Vendula
6:2, 3:6, 6:4
 
Willanderová Katrin
6:0, 6:3
 
Huťková Valerie
6:7 (4), 6:1, 6:4
 
Horáčková Viktorie
6:2, 6:1
 
Valentová Tereza
6:0, 6:2
 
Šalková Natálie
6:1, 6:2
 
Pancová Julie
5:7, 6:3, 6:4
 
Zikmundová Aneta
6:4, 6:4
 
Jiráková Julie
6:1, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie
3:6, 6:2, 6:0
 
Soukupová Lucie
6:2, 6:1
 
Jandová Nela
6:4, 6:1
 
Temenugov Isabella
7:6 (5), 6:2
 
Kopřivová Nikola
6:1, 6:1
 
Malá Natálie
6:3, 4:6, 6:4
 
Belšánová Eva
6:1, 6:3
 
Farajpourová Aileen
1:6, 6:1, 6:4
 
Janíčkovičová Nikol
6:1, 6:2
 
Oktiabreva Alisa
6:0, 6:0
 
Oktiabreva Anastasiia
6:2, 6:7 (6), 7:5
 
Slaměníková Marie
6:3, 6:2
 
Šílová Nela
6:1, 6:1
 
Forejtková Eliška
7:6, 2:6, 6:2
 
Suchá Amy
3:6, 6:1, 6:4
 
Zikmundová Valérie
7:5, 6:2
 
Bervid Victoria
6:2, 6:3
 
Katzerová Ellen
5:7, 6:4, 6:4
 
Kovačková Alena
6:2, 6:4
 
Syrová Natálie
7:5, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků32
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1145
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Temenugov Isabella 4325
Kopřivová Nikola 5025
Šílová Nela 5225
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 612274

Starečková Viktorie - Valentová Tereza
 
Oktiabreva Alisa - Temenugov Isabella
6:0, 6:3
 
Jandová Nela - Suchá Amy
6:0, 6:2
 
Soukupová Lucie - Horáčková Viktorie
6:4, 6:3
 
Huťková Valerie - Šalková Natálie
6:2, 6:1
 
Malá Natálie - Oktiabreva Anastasiia
4:6, 7:6, 1:0 (9)
 
Vachková Valentina - Zikmundová Valérie
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Drukerova Amelie Essie - Willanderová Katrin
6:2, 6:7 (8), 1:0 (8)
 
Janíčkovičová Nikol - Valdmannová Vendula
6:3, 6:1
 
Pancová Julie - Katzerová Ellen
7:5, 7:5
 
Jiroušková Monika - Forejtková Eliška
7:5, 6:0
 
Šílová Nela - Kopřivová Nikola
6:2, 7:5
 
Bervid Victoria - Krejčová Tereza
6:2, 7:5
 
Belšánová Eva - Zikmundová Aneta
6:4, 7:5
 
Jiráková Julie - Farajpourová Aileen
6:3, 6:2
 
Syrová Natálie - Slaměníková Marie
6:0, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1145
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Temenugov Isabella 4325
Kopřivová Nikola 5025
Šílová Nela 5225
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 614274

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svítilová Adéla21.09.2007HTK Třebíč
Gabrielová Aneta28.09.2006LTC Mladá Boleslav z.s.
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice
Dobiášová Vanessa09.01.2008TK Sparta Praha
Ječmínková Karolína16.03.2009TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Schaferová Magdalena31.05.2006TCG Karlovy Vary