Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  08.-11.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hozman Dominik
 
 
 
Ledvina Jan
3:6, 6:1, 6:0
 
Kreysa Jan
4:6, 6:0, 6:0
 
Hanzl Jan
6:0, 6:0
 
Soukup Albert
5:7, 6:2, 6:2
 
Derenin Matyáš
6:4, 6:3
 
Pokorný Jiří
6:3, 6:1
 
Kolářík Jakub
6:1, 6:2
 
Burda Oliver Petr
6:0, 6:0
 
Bursa Tomáš
6:3, 6:1
 
Sedláček Mirek
6:3, 6:2
 
Hanzelín Filip
6:2, 6:1
 
Voleský Daniel
6:0, 6:2
 
Rašín Jakub
7:6 (5), 6:2
 
Rosický Jan
6:2, 6:1
 
Petrofský Martin
6:2, 6:3
 
Hošic Benjamín
6:0, 6:1
 
Fröhlich Jan
6:2, 6:1
 
Sršeň Alexandr
6:2, 6:4
 
Abraham Oliver
5:7, 6:2, 6:1
 
Picek Samuel
6:1, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Kučera Jonáš
 
Bien Daniel
6:0, 6:1
 
El Gazzar Tarek
6:0, 6:0
 
Pajer Ivan
6:2, 6:0
 
Fröhlich Max
5:7, 6:3, 7:5
 
Čepl Filip
6:3, 6:2
 
Petera Patrik
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Voleský Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Majšajdr 776062660
Počet účastníků29
NasazeníBH
Hozman Dominik 4635
Voleský Jakub 7325
Kolářík Jakub 8525
Kučera Jonáš 10220
Petrofský Martin 11520
Pokorný Jiří 13215
Bien Daniel 15115
Rosický Jan 15615
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 512150

Hozman Dominik - Hanzelín Filip
 
 
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:1, 6:0
 
Pokorný Jiří - Burda Oliver Petr
6:3, 6:3
 
Petrofský David - Petrofský Martin
7:5, 6:2
 
Picek Samuel - Ledvina Jan
6:3, 6:4
 
Petera Patrik - Soukup Albert
6:1, 7:6 (4)
 
Brož Tobiáš - Kusý Jakub
6:4, 6:1
 
Rašín Jakub - Abraham Oliver
6:1, 6:1
 
Pajer Ivan - Derenin Matyáš
6:1, 2:6, 1:0 (7)
 
Hanzl Jan - Bursa Tomáš
6:0, 6:2
 
Čepl Filip - Voleský Jakub
7:5, 6:1
 
Rosický Jan - Bien Daniel
6:3, 6:2
 
Kreysa Jan - Sršeň Alexandr
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Kučera Jonáš - Kolářík Jakub
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Hozman Dominik 4635
Voleský Jakub 7325
Kolářík Jakub 8525
Kučera Jonáš 10220
Petrofský Martin 11520
Pokorný Jiří 13215
Brož Tobiáš 13815
Bien Daniel 15115
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 514150

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hošic Benjamín06.06.2007LTK Liberec
Hanzelín Filip29.04.2006LTK Liberec
Kreysa Jan02.09.2009LTK Liberec
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.
Kusý Jakub06.05.2009TK Olymp Praha