Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka
Datum:
08.-14.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
416700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

www.pardubickajuniorka.cz
ředitel turnaje Ing. Miroslav Máslo
vrchní rozhodčí Jaroslav Chmelík 606 946 433

prezence v pátek 7.8.2020 od 15:00, do 16:45 možno i telefonicky na čísle VR.

KVALIFIKACE O POSLEDNÍ VOLNOU KARTU ČTS
pátek 7. 8. 2020 17:30, hrají dvě na CŽ nejvýše umístěné hráčky ze seznamu náhradnic, přítomné a prezentované na místě
hraje se na dvě vítězné sady, na místo rozhodující třetí sady SUPER TIE BREAK - míče se nemění
Leoš Fiala, STÚ ČTS, 5. 8. 2020 13:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2
60
 
ITF 33.
16.07.2020 13:31:32
2.
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha
5
45
 
ITF 61.
08.07.2020 10:45:19
3.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
7
45
 
 
13.07.2020 20:45:52
4.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
 
 
17.05.2020 23:15:53
5.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
9
45
 
 
14.07.2020 09:33:07
6.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
11
35
 
 
18.05.2020 17:26:52
7.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
12
35
 
 
18.05.2020 11:41:29
8.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
13
35
 
 
13.07.2020 22:39:18
9.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
 
06.06.2020 11:00:39
10.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
15
35
 
 
15.07.2020 13:13:20
11.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
16
35
2
 
20.05.2020 11:11:54
12.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
18
30
 
 
25.06.2020 14:09:40
13.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
 
 
11.05.2020 20:01:18
14.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
20
30
6
 
25.05.2020 23:21:45
15.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
21
30
3
 
08.07.2020 13:53:52
16.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
22
30
 
 
26.07.2020 21:09:53
17.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
30
 
 
09.06.2020 07:38:47
18.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
 
26.04.2020 20:26:28
19.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
poslední dle CŽ
07.05.2020 22:31:33
20.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
 
nom. CŽ SČ
03.06.2020 07:40:05
21.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
30
25
 
nom. CŽ ZČ
05.08.2020 14:01:40
22.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
31
25
 
nom. CŽ SM
05.05.2020 10:44:58
23.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
32
25
 
nom. CŽ JČ
02.06.2020 13:18:00
24.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
33
25
 
nom. CŽ VČ
24.06.2020 10:45:24
25.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
 
nominace VČ
02.05.2020 16:44:31
26.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
36
25
4
nom. CŽ JM
15.05.2020 09:23:56
27.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
37
25
 
nom. CŽ Praha
12.05.2020 17:51:13
28.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
39
25
 
nom. CŽ StČ
04.07.2020 17:16:17
29.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
40
20
 
nominace SČ
12.07.2020 17:52:24
30.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
volná karta ČTS
12.07.2020 21:40:37
31.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
44
20
 
nominace SM
04.06.2020 10:13:55
32.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
volná karta ČTS
03.06.2020 18:40:01
33.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
46
20
 
volná karta pořadatele
27.07.2020 12:10:47
34.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
 
volná karta Q
27.07.2020 14:32:37
35.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
49
20
 
volná karta ČTS
28.07.2020 13:31:09
36.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
volná karta ČTS
05.06.2020 10:24:11
37.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
nominace JM
11.07.2020 10:01:40
38.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
nominace JČ
02.06.2020 13:18:30
39.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
volná karta ČTS
03.05.2020 20:55:58
40.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
76
15
 
nominace StČ
02.06.2020 13:19:31
41.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
78
15
11
volná karta ČTS
07.07.2020 12:26:46
42.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
volná karta ČTS
08.06.2020 11:25:23
43.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
volná karta ČTS
03.08.2020 18:47:35
44.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
volná karta ČTS
23.06.2020 20:04:05
45.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
nominace ZČ
03.06.2020 07:40:53
46.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
volná karta ČTS
06.06.2020 07:08:24
47.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
volná karta pořadatele
10.05.2020 16:37:38
48.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
311
6
32
nominace Praha
07.06.2020 12:10:45

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
1. náhradnice StČ
11.07.2020 21:44:58
2.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
56
20
 
1. náhradnice SM
05.04.2020 18:04:24
3.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
 
06.07.2020 08:55:33
4.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
65
15
 
 
25.05.2020 13:32:11
5.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
 
 
02.08.2020 19:24:01
6.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
 
29.07.2020 23:01:49
7.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
74
15
 
 
14.07.2020 23:52:19
8.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
 
 
02.04.2020 11:13:56
9.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
 
08.07.2020 15:24:25
10.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
16.05.2020 08:40:09
11.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
23.06.2020 11:17:58
12.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
118
12
 
 
09.07.2020 11:59:52
13.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
16.06.2020 18:29:10
14.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
138
12
 
 
29.07.2020 08:02:26
15.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
 
26.05.2020 18:07:53
16.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
28.06.2020 14:57:12
17.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
06.07.2020 19:27:38
18.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
 
 
08.07.2020 18:52:55
19.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
03.06.2020 10:32:14
20.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:26:59
21.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
204
9
49
 
23.06.2020 21:13:41
22.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
208
9
 
 
14.07.2020 16:07:03
23.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
212
9
 
 
24.07.2020 14:54:02
24.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
22.05.2020 15:19:44
25.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
 
29.07.2020 17:25:14
26.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
 
14.05.2020 09:46:31
27.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
 
16.07.2020 11:02:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
30.06.2020 10:32:24
2.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 17:10:44
3.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
odhlášeno hráčem
26.07.2020 12:28:27
4.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
odhlášeno hráčem
27.07.2020 20:31:42
5.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
odhlášeno hráčem
27.07.2020 20:55:39
6.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
odhlášeno hráčem
30.07.2020 12:59:25
7.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
262
6
72
odhlášeno hráčem
30.07.2020 17:24:02
8.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
174
9
294
odhlášeno hráčem
30.07.2020 17:48:55
9.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
odhlášeno hráčem
31.07.2020 07:40:35
10.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
24
30
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 12:18:48
11.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 12:49:51
12.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
52
20
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 14:32:53
13.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
odhlášeno hráčem
03.08.2020 08:53:13