Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Energon Open
Pořadatel:  Tenis Dobříš
Datum:  26.-29.08.
Věk. kategorie:  dorost
Čiháková Kateřina
 
 
 
Malá Natálie
6:3, 7:6 (4)
 
Škudrnová Sabina
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Tomcová Štěpánka
 
Krejzová Andrea
6:1, 7:6 (3)
 
 
 
Šilhavá Aneta
6:1, 6:3
 
 
 
Trinerová Darja
6:2, 6:3
 
Odehnalová Nela
6:1, 6:0
 
Válková Simona
6:0, 6:2
 
Nottoli Lara
scr.
 
Drukerová Liliana Tucky
6:4, 6:2
 
 
 
Kubíková Lucie Marie
6:4, 6:4
 
 
 
Jílková Denisa
6:1, 6:3
 
Syrová Natálie
6:3, 6:1
 
Studena Michaela
2:0, scr.
 
Petáková Helena
6:1, 6:0
 
Pešková Johana
6:3, 6:1
 
 
 
Šulcová Valerie
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Prusíková Lucie
scr.
 
Sedláčková Adéla
6:2, 6:0
 
Hrabalová Eliška
6:1, 6:1
 
Dufková Nela
6:3, 6:3
 
Drudíková Monika
6:2, 6:1
 
 
 
Kroupová Natálie
6:4, 6:3
 
 
 
Smíšková Anna
6:1, 6:1
 
Willanderová Katrin
6:3, 6:1
 
Bláhová Ema Albína
6:2, 6:0
 
Hrádková Eliška
6:4, 2:6, 6:2
 
Hertlová Veronika
6:0, 2:0, scr.
 
 
 
Těhníková Ema
6:2, 6:2
 
 
 
Vavříková Adéla
6:7 (5), 6:4, 6:2
 
Musilová Valérie
2:6, 6:2, 6:1
 
Drechslerová Natálie
7:6 (4), 6:2
 
Podškubková Klára
6:0, 6:2
 
Kalousková Sylvie
3:6, 6:1, 3:1, scr.
 
 
 
Pláničková Kateřina
6:2, 6:2
 
 
 
Hiesmair Johanna
6:1, 6:3
 
Heřmanová Barbora
6:2, 6:2
 
Beranová Veronika
6:3, 6:1
 
Kopřivová Nikola
6:4, 6:1
 
Leipnerová Anna
6:1, 6:1
 
 
 
Brabcová Sára
3:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Jelínková Barbora
6:2, 1:6, 6:1
 
Birnerová Tereza
6:4, 7:5
 
Prepslová Agáta
6:0, 6:0
 
Žílová Petra
6:4, 6:3
 
Jungwirthová Tereza
6:4, 6:1
 
 
 
Počet účastníků47
NasazeníBH
Čiháková Kateřina 5020
Jungwirthová Tereza 5720
Kubíková Lucie Marie 8115
Kalousková Sylvie 8615
Kroupová Natálie 9215
Drudíková Monika 11512
Drukerová Liliana Tucky 11712
Pláničková Kateřina 12612
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 412151

Kubíková Lucie Marie - Jungwirthová Tereza
 
 
 
Škudrnová Sabina - Malá Natálie
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Jílková Denisa - Těhníková Ema
6:2, 6:3
 
Brabcová Sára - Podškubková Klára
6:1, 0:6, 1:0 (6)
 
 
 
Šilhavá Aneta - Pláničková Kateřina
6:1, 6:3
 
 
 
Čiháková Kateřina - Neumannová Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
Prusíková Lucie - Drechslerová Natálie
6:3, 6:3
 
Válková Simona - Dufková Nela
6:0, 6:0
 
Vavříková Adéla - Birnerová Tereza
6:4, 6:4
 
Heřmanová Barbora - Hrabalová Eliška
7:5, 7:5
 
Pešková Johana - Drudíková Monika
6:4, 6:4
 
 
 
Krejzová Andrea - Odehnalová Nela
7:5, 6:1
 
 
 
Petáková Helena - Beranová Veronika
6:3, 6:1
 
Trinerová Darja - Willanderová Katrin
6:7 (5), 7:5, 1:0 (6)
 
Sedláčková Adéla - Smíšková Anna
6:3, 6:4
 
Hrádková Eliška - Hiesmair Johanna
6:1, 6:2
 
Drukerová Liliana Tucky - Poláková Tereza
7:5, 2:6, 1:0 (4)
 
 
 
Hertlová Veronika - Bořová Nikola
6:4, 6:4
 
 
 
Bláhová Ema Albína - Musilová Valérie
scr.
 
 
 
Tomcová Štěpánka - Kopřivová Nikola
2:6, 6:0, 1:0 (10)
 
Jelínková Barbora - Syrová Natálie
6:3, 6:0
 
Kalousková Sylvie - Kroupová Natálie
scr.
 
 
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Čiháková Kateřina 5020
Jungwirthová Tereza 5720
Kubíková Lucie Marie 8115
Kalousková Sylvie 8615
Kroupová Natálie 9215
Poláková Tereza 10212
Drudíková Monika 11512
Drukerová Liliana Tucky 11712
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 414151

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gajdošová Liliana19.01.2003Severočeská tenisová o.s.
Rundová Stella Viktorie10.05.2006F.H.TK Dobřichovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hiesmair Johanna20.06.2005-
Bláhová Ema Albína15.09.2003Slavoj Český Brod
Kubíková Lucie Marie04.09.2003TK Neridé
Nottoli Lara10.11.2004TJ Spoje Praha
Tomcová Štěpánka06.10.2005TK Sparta Praha