Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC HEAD
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  24.-27.03.
Věk. kategorie:  dorost
Kadlecová Simona
 
 
 
Vavříková Adéla
6:2, 6:2
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 6:4
 
Ticháčková Nela
7:5, 6:2
 
Svěcená Kristýna
6:4, 6:7, 6:3
 
Gygalová Kateřina
6:0, 6:0
 
Jindrová Natálie
6:3, 6:2
 
Hořejší Vladimíra
7:5, 6:1
 
 
 
Heřmanová Ráchel
7:6, 0:6, 7:5
 
Munzarová Lenka
6:1, 6:4
 
Čákorová Jana
4:6, 6:2, 6:1
 
Dvořáková Kristýna
6:2, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Čiháková Kateřina
 
Němcová Eliška
7:6, 7:6
 
 
 
Šulcová Valerie
6:0, 6:1
 
Gajdošová Liliana
6:4, 6:4
 
Malečková Natálie
6:4, 6:2
 
Doleželová Nathalia
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Kubíková Lucie Marie
 
Fantová Kristýna
6:3, 6:4
 
 
 
Jäger Michaela
6:3, 6:2
 
Prepslová Agáta
6:4, 6:0
 
Poláková Tereza
6:0, 6:0
 
Petáková Helena
6:3, 6:2
 
 
4:6, 7:6, 7:6
 
Valoušková Eliška
 
Picková Žofie
6:2, 6:0
 
 
 
Pláničková Kateřina
6:3, 7:5
 
Těhníková Ema
7:5, 1:6, 6:3
 
Kohnová Kateřina
6:3, 6:7, 6:0
 
Talpová Dominika
scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Zýtová Julie
 
Nová Andrea
7:6, 6:3
 
 
 
Russová Nicole
6:0, 6:0
 
Tvrdá Aneta
6:2, 5:7, 6:1
 
Lipovská Kateřina
6:3, 6:2
 
Musilová Dominika
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Dejnožková Tereza
 
Jungwirthová Tereza
4:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Michálková Veronika
6:4, 6:4
 
Šilhavá Aneta
7:5, 6:1
 
Pešková Johana
6:0, 6:1
 
Martincová Julie
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Sedláková Barbora
 
Týnovská Veronika
6:1, 6:0
 
Leipnerová Anna
6:2, 6:3
 
Michálková Tereza
6:4, 6:4
 
Bořová Nikola
6:2, 6:4
 
Birnerová Tereza
6:4, 6:2
 
Altrichterová Tereza
7:5, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Nováčková Karolína
 
Poznámka pořadatele: PLÁN HRY PONDĚLÍ: 10:00 Kadlecová - Fantová, Dejnožková - Nováčková
Počet účastníků50
NasazeníBH
Kadlecová Simona 4420
Nováčková Karolína 4520
Němcová Eliška 4620
Dejnožková Tereza 4820
Valoušková Eliška 4920
Jungwirthová Tereza 5520
Picková Žofie 6120
Čiháková Kateřina 6315
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 402114

Němcová Eliška - Picková Žofie
 
Těhníková Ema - Kubíková Lucie Marie
7:5, 6:2
 
Gajdošová Liliana - Nová Andrea
7:6, 6:3
 
Altrichterová Tereza - Tvrdá Aneta
6:2, 6:2
 
Zýtová Julie - Nováčková Karolína
6:3, 6:4
 
Jäger Michaela - Russová Nicole
6:3, 6:0
 
Jungwirthová Tereza - Sedláková Barbora
1:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Šilhavá Aneta - Svěcená Kristýna
6:2, 6:3
 
Vavříková Adéla - Birnerová Tereza
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Týnovská Veronika - Gygalová Kateřina
6:3, 6:0
 
Šulcová Valerie - Pešková Johana
4:6, 7:6, 1:0 (5)
 
Hořejší Vladimíra - Valoušková Eliška
6:3, 6:0
 
Petáková Helena - Bořová Nikola
7:6, 6:3
 
Michálková Veronika - Čákorová Jana
6:4, 6:2
 
Poláková Tereza - Leipnerová Anna
6:4, 6:2
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
6:3, 6:2
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Kadlecová Simona 4420
Nováčková Karolína 4520
Němcová Eliška 4620
Valoušková Eliška 4920
Jungwirthová Tereza 5520
Picková Žofie 6120
Čiháková Kateřina 6315
Hořejší Vladimíra 6715
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 404114

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bořová Nikola20.08.2004SK HAMR, z.s.
Těhníková Ema03.09.2004TK Neridé