Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
17.-20.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Kódové číslo:
316970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
M.Fialy 247/3
700 30 Ostrava-Dubina
Tel. (1):
596714900
Tel. (2):
603464720
Tel. (3):
596714900
E-mail:
jrola@quick.cz

Poznámka pořadatele:

Změna e-mailové adresy kontaktní osoby: jrola@seznam.cz


Program pondělí 20.5.: 8.00 hod Jančík-Guráš, Otypka-Rys, Pokorná-Heinzová, Dohnalová-Břicháčová, 10.30 hod všichni ostatní dorostenci a dorostenky hrající čtyřhru.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
34
30
 
 
15.04.2019 11:56:57
2.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
30
 
 
24.04.2019 11:20:48
3.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
 
28.04.2019 19:10:45
4.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
 
22.04.2019 21:11:22
5.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
78
20
 
 
09.05.2019 10:44:34
6.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
81
20
 
 
24.03.2019 19:47:58
7.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
03.04.2019 14:18:56
8.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
 
19.03.2019 20:53:58
9.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
 
18.03.2019 09:46:46
10.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
105
15
 
 
13.04.2019 09:18:24
11.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
 
19.03.2019 15:58:46
12.
Mikulák Jakub 04.08.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
125
15
 
 
07.05.2019 20:03:45
13.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
138
15
 
 
25.03.2019 20:49:03
14.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
 
17.04.2019 14:52:46
15.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
164
12
 
 
08.04.2019 17:29:53
16.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
 
26.03.2019 10:54:40
17.
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov
185
12
 
 
26.03.2019 22:30:47
18.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
 
05.05.2019 19:25:26
19.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
199
12
 
 
22.04.2019 09:24:26
20.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
199
12
 
 
28.04.2019 18:09:33
21.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 11:59:32
22.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
 
26.03.2019 16:56:44
23.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
205
12
 
 
04.04.2019 22:09:32
24.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
 
16.03.2019 16:40:46
25.
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
226
9
 
 
30.04.2019 21:44:07
26.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
228
9
 
 
07.04.2019 16:25:48
27.
Jadamus Adam 22.04.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
228
9
 
 
15.05.2019 18:33:33
28.
Botur Lukáš 21.08.2001 TC BIOCEL Vratimov z.s.
239
9
 
 
27.04.2019 11:35:51
29.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
248
9
 
 
24.04.2019 18:56:25
30.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
 
 
07.04.2019 18:36:46
31.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
252
9
 
 
28.04.2019 13:13:42
32.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
255
9
 
 
02.04.2019 11:11:54
33.
Holeš Marcel 30.10.2001 TJ TO Sokol Stará Bělá
270
9
 
 
05.05.2019 22:46:29
34.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
277
9
 
 
03.04.2019 18:44:56
35.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
285
9
 
 
14.04.2019 12:26:04
36.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
296
9
 
 
15.03.2019 10:44:27
37.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
299
9
 
 
12.05.2019 20:17:29
38.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
303
9
 
 
17.04.2019 18:10:52
39.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
306
9
 
 
22.03.2019 10:20:08
40.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
331
9
 
 
28.03.2019 21:35:43
41.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
360
6
69
 
20.03.2019 20:22:04
42.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
367
6
 
 
12.05.2019 16:27:06
43.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
378
6
52
 
10.04.2019 17:36:27
44.
Černý Jakub 27.06.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
399
6
61
 
08.05.2019 16:38:14
45.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
82
 
16.03.2019 15:07:05
46.
Ichnovský Marek 29.10.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
528
4
99
 
15.05.2019 13:01:06
47.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
533
4
71
 
07.05.2019 06:51:49
48.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
533
4
 
 
11.05.2019 20:36:02
49.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
555
4
 
 
05.05.2019 15:41:34
50.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
606
4
77
 
06.05.2019 12:30:20
51.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
652
4
 
 
31.03.2019 19:53:14
52.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
673
4
80
 
03.04.2019 20:41:31
53.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
673
4
44
 
30.04.2019 14:29:46
54.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s.
720
4
102
 
21.03.2019 07:04:57
55.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
856
3
163
 
30.04.2019 21:12:24
56.
Lýsek Lukáš 10.10.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
1128
1
270
 
18.03.2019 20:24:23
57.
Václavík Jan 13.12.2002 TC Kopřivnice
1128
1
 
 
02.04.2019 16:10:14
58.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
1128
1
110
 
07.04.2019 14:19:48
59.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
1128
1
175
 
22.04.2019 18:05:24
60.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1128
1
 
 
13.05.2019 11:56:05
61.
Ocásek Maxim 20.05.2005 SK LAMA o.s.
1128
1
460
 
15.05.2019 10:32:03
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
845
3
203
odhlášeno hráčem
09.04.2019 22:47:55
2.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
1128
1
338
odhlášeno hráčem
12.04.2019 18:38:53
3.
Čech Vilém 22.10.2003 SK Véska
592
4
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 18:18:22
4.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
278
9
 
odhlášeno hráčem
10.05.2019 20:44:49
5.
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
925
3
317
odhlášeno hráčem
11.05.2019 17:26:45
6.
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s.
381
6
 
odhlášeno hráčem
13.05.2019 20:56:01
7.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
235
9
26
odhlášeno hráčem
14.05.2019 16:25:36
8.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
odhlášeno hráčem
14.05.2019 18:32:39
9.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
1128
1
268
odhlášeno hráčem
15.05.2019 08:46:06
10.
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc
407
6
317
odhlášeno hráčem
15.05.2019 19:18:45