Český tenisový svaz

Fromel Martin

Datum narození:
16.02.2002
Platnost reg. do:
28.02.2020
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK PRECHEZA Přerov o.s.
527 (1)
589 (4)
 
 
2016
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
262 (9)
 
 
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
98 (1)
751 (4)
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
353 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, SK Véska - TK Bílovec
4
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, TK Milo Olomouc B - SK Véska
1
3.
Oblastní přebor 'B'
05.05.2018, SK Véska - TC Třinec
3
4.
Oblastní přebor 'B'
19.05.2018, Prestige tennis club Frýdek-Místek - SK Véska
0
5.
Oblastní přebor 'B'
26.05.2018, SK Véska - Sokol Bohumín
1
6.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TK Radegast A - SK Véska
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
28.04.2018, SK Véska - TK Bílovec
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2018, TK Milo Olomouc B - SK Véska
0
3.
Oblastní přebor 'B'
05.05.2018, SK Véska - TC Třinec
0
4.
Oblastní přebor 'B'
19.05.2018, Prestige tennis club Frýdek-Místek - SK Véska
0
5.
Oblastní přebor 'B'
26.05.2018, SK Véska - Sokol Bohumín
0
6.
Oblastní přebor 'B'
09.06.2018, TK Radegast A - SK Véska
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
26.05.2018, Oblastní přebor 'B'
SK Véska - Sokol Bohumín
team Zeman, Fromel - Cyroň, Slezák 6:2, 2:6, 7:10
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

20
2
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
3
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

35
4
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

20
5
20.01.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

15
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
7
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

0
8
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/5

14
9
17.03.2018, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 5/5

15
10
24.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
11
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
12
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
13
02.06.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

10
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
15
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

0
16
21.07.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

0
17
28.07.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
04.08.2018, Česká pojišťovna cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
11.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

10
20
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

19
21
25.08.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

20
22
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

0
23
30.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
24
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

0
25
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
314/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

5
2
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
3
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

10
4
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

0
5
20.01.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16
8
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/5

0
9
17.03.2018, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 5/5

0
10
24.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
11
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

10
12
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
13
02.06.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

7
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
15
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

0
16
21.07.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

15
17
28.07.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
04.08.2018, Česká pojišťovna cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

7
19
11.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

10
20
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

0
21
25.08.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

10
22
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

-
23
30.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
24
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

0
25
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
125/23
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

8>4 Vítek, Stříteský - Viznar, Fromel 4:6, 6:0, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Viznar, Fromel - Kubín, Kverek 2:6, 6:1, 1:0 (8)
8>4 Chmelík, Zpěvák - Viznar, Fromel 4:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 16 b.
24.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Fromel, Viznar - Kostka, Evják 6:2, 6:1
4>2 Fromel, Viznar - Boček, Kus 6:2, 6:0
2>1 Kozumplík, Klakurka - Fromel, Viznar 6:7 (5), 6:4, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
21.07.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

8>4 Viznar, Fromel - Jemelka, Dosoudil 6:2, 6:3
4>2 Viznar, Fromel - Zourek, Říha 6:3, 1:6, 1:0 (7)
2>1 Viznar, Fromel - Tichý, Josefčák 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
28.07.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

4>2 Divila, Fromel - Vrtěna, Vrtěna 6:0, 6:1
2>1 Divila, Fromel - Hojgr, David 3:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
11.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

8>4 Klakurka, Fromel - Doppler, Majer 6:3, 6:2
4>2 Klakurka, Fromel - Častulík, Gedeon 2:6, 7:6 (2), 1:0 (7)
2>1 Nichols, Tichý - Klakurka, Fromel 6:3, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 10 b.
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

64>32 Polách Felipe- Fromel Martin7:6 (3), 7:5
získané body: 0 b.
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

32>16 Hlavoň, Klakurka - Fromel, Viznar 4:6, 7:6 (6), 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK Havířov A
0
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
0
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK Slavia Orlová B - TK PRECHEZA Přerov B
6
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK SC OSTRAVA A
0
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK Hlučín A - TK PRECHEZA Přerov B
6
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, Beskydský TK-Radegast B - TK PRECHEZA Přerov B
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK Havířov A
3
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
0
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK Slavia Orlová B - TK PRECHEZA Přerov B
4
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK SC OSTRAVA A
2
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK Hlučín A - TK PRECHEZA Přerov B
0
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, TK PRECHEZA Přerov B - TK DEZA Valašské Meziříčí B
8
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, Beskydský TK-Radegast B - TK PRECHEZA Přerov B
5
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36