Český tenisový svaz

Jadamus Adam

Datum narození:
22.04.2001
Platnost reg. do:
27.03.2019
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TC Třinec
968 (4)
941 (3)
 
 
2013
TC Třinec
488 (9)
 
 
 
2014
TC Třinec
411 (1)
680 (4)
 
 
2015
TC Třinec
 
610 (4)
 
 
2016
SK Vitality Slezsko o.s.
 
510 (1)
726 (4)
 
2017
SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
391 (6)
 
2018
SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
295 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.03.2018, VITÁLNÍ TURNAJ B

SK Vitality Slezsko o.s. (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.03.2018, VITÁLNÍ TURNAJ B

SK Vitality Slezsko o.s. (B - 500), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
28.04.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - Tenisový klub Příbor,z.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2018, TK Radegast B - SK Vitality Slezsko o.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
19.05.2018, SK JC Sport Opava C - SK Vitality Slezsko o.s.
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ MSV Studénka, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
28.04.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - Tenisový klub Příbor,z.s.
2
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2018, TK Radegast B - SK Vitality Slezsko o.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
19.05.2018, SK JC Sport Opava C - SK Vitality Slezsko o.s.
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2018, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ MSV Studénka, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
17.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/5

4>2 Jadamus, Mihoč - Myslivec, Myslivec 7:6 (2), 6:3
2>1 Jadamus, Mihoč - Wanderburg, Moravec 5:7, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 20 b.
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/5

8>4 Jadamus, Szturc - Čech, Fromel 6:3, 2:6, 1:0 (5)
4>2 Jadamus, Szturc - Mihoč, Raška 7:5, 4:6, 1:0 (8)
2>1 Jadamus, Szturc - Vrba, Rys 6:3, 7:6 (3)
získané body: 20 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
4
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
6
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
9
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
9
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
0
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
4
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
55
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
5
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
6
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
9
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
0
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
0
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
3
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
55
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51