Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK Tenis CUP
Pořadatel:  SK Tenis Kladno
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  dorost
Palán David
 
 
 
Watzek Jonáš
6:1, 6:0
 
Vojta Martin
6:4, 6:2
 
Hais Jan
6:2, 6:0
 
Kleisner Jonáš
6:0, 6:2
 
Pavelka Tomáš
6:1, 6:0
 
Lukášek Daniel
6:0, 6:1
 
Žák Kryštof
6:1, 6:0
 
 
 
Přistoupil Marek
6:1, 6:4
 
Hüttner Lukáš
6:0, 6:0
 
Beran Šimon
6:7 (2), 6:1, 1:0 (3)
 
Lisner Adam
6:1, 6:0
 
Chvapil Viktor
6:3, 6:2
 
 
 
Sembdner Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
7:5, 6:3
 
Luhan Matěj
6:1, 6:0
 
Novák Vojtěch
7:6 (3), 3:6, 1:1 (9)
 
Štreit David
6:2, 6:1
 
Sýkora Tadeáš
4:6, 7:5, 1:0
 
 
 
Krechler Ondřej
6:1, 6:1
 
Doležel Alex
6:2, 5:7, 1:0
 
Winter Oliver
6:3, 6:0
 
Šmejkal Jan
6:1, 6:0
 
Jupa Jakub
6:1, 6:0
 
Löffelmann René
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Uhřík Tadeáš
 
Poznámka pořadatele: Nasazení zápasů: 8:30h Watzek-Vojta, Hais-Kleisner, Pavelka-Lukášek, Přistoupil-Huttner, Beran-Lisner. 9:30h Bořek-Dohalský-Luhan, Novák-Štreit, Krechler-Doležel, Winter-Šmejkal, Jupa-Loffelman. 10:30h Palán, Žák, Chvapil, Sembdner. 11:30 Sýkora, Uhřík. Poznámka pořadatele na neděli 15.9.: Sýkora v 11:30h.
Počet účastníků26
NasazeníBH
Palán David 14612
Uhřík Tadeáš 20512
Sýkora Tadeáš 3169
Žák Kryštof 4266
Chvapil Viktor 4666
Sembdner Adam 4886
Krechler Ondřej 5494
Lukášek Daniel 5724
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 312208

Lukášek Daniel - Cihelka Jan
 
 
 
Jupa Jakub - Lisner Adam
6:1, 6:0
 
Hais Jan - Löffelmann René
6:2, 7:6 (3)
 
Bořek-Dohalský Vojtěch - Chvapil Viktor
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Beran Šimon - Šmejkal Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Doležel Alex - Luhan Matěj
6:4, 6:4
 
 
 
Vojta Martin - Krechler Ondřej
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:1, 7:6 (4)
 
Přistoupil Marek - Štreit David
 
Sýkora Tadeáš - Novák Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Cihelka Jan 2899
Sýkora Tadeáš 3169
Chvapil Viktor 4666
Krechler Ondřej 5494
Lukášek Daniel 5724
Bořek-Dohalský Vojtěch 5834
Novák Vojtěch 5974
Jupa Jakub 6834
Kategorie : 4Součet BH: 44
Kódové číslo akce: 314208

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sedláček Jakub23.04.2005LTC Rakovník

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štreit David03.08.2006SK Tenis Kladno
Luhan Matěj20.12.2005TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Sembdner Adam02.09.2004LTC Slovan Kladno
Přistoupil Marek11.07.2006SK Tenis Kladno
Žák Kryštof14.04.2004Lob S.A. Bohnice, zs
Kleisner Jonáš10.08.2004SK Tenis Kladno
Watzek Jonáš29.02.2004SK Aritma Praha
Cihelka Jan16.10.2002F.H.TK Dobřichovice