Český tenisový svaz

Novák Vojtěch

Datum narození:
17.06.2003
Platnost reg. do:
18.03.2020
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SPORT EDEN Beroun
673 (6)
 
 
 
2016
SPORT EDEN Beroun
860 (1)
910 (3)
 
 
2017
SPORT EDEN Beroun
 
901 (3)
 
 
2018
SPORT EDEN Beroun
 
651 (1)
965 (3)
 
2019
SPORT EDEN Beroun
 
 
597 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Hořovice A
1
2.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Spartak Žebrák
1
3.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
1
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Roja Příbram C
1
5.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Hořovice A
1
2.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Spartak Žebrák
0
3.
16 - IV. třída E
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Beroun, z.s. B - SPORT EDEN Beroun
1
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Roja Příbram C
1
5.
16 - IV. třída E
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

8>4 Novák, Tauber - Petr, Hladký 6:0, 6:1
4>2 Novák, Tauber - Babka, Vild 1:6, 6:1, 1:0 (2)
2>1 Slabihoudek, Sýkora - Novák, Tauber 6:4, 6:3
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Černošice
3
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TC VITALITY Březnice - SPORT EDEN Beroun
4
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - SK Talent 13 Rakovník
1
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
4
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Bohutín, z.s.
4
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sportclub Řevnice z.s. B - SPORT EDEN Beroun
0
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
1
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Černošice
2
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TC VITALITY Březnice - SPORT EDEN Beroun
2
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - SK Talent 13 Rakovník
1
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slaný - SPORT EDEN Beroun
1
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SPORT EDEN Beroun - TK Bohutín, z.s.
5
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sportclub Řevnice z.s. B - SPORT EDEN Beroun
1
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25