Český tenisový svaz

Luhan Matěj

Datum narození:
20.12.2005
Platnost reg. do:
11.03.2020
Klub:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Horní Počernice
1312 (4)
 
 
 
2017
Sokol Horní Počernice
550 (9)
 
 
 
2018
Sokol Horní Počernice
393 (1)
626 (4)
 
 
2019
Sokol Horní Počernice
 
398 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: -/5

8>4 Barták, Toman - Horčák, Luhan 6:3, 6:3
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
28.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská
0
2.
23. 2.třída A
12.5.2019, SK Satalice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
3.
23. 2.třída A
26.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Radlice C
1
4.
23. 2.třída A
9.6.2019, LTC Radotín - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
5.
23. 2.třída A
16.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
1
6.
23. 2.třída A
23.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
28.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská
1
2.
23. 2.třída A
12.5.2019, SK Satalice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2
3.
23. 2.třída A
26.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Radlice C
1
4.
23. 2.třída A
9.6.2019, LTC Radotín - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
5.
23. 2.třída A
16.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
1
6.
23. 2.třída A
23.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Luhan Matěj- Mareš Karel6:3, 6:1
8>4 Luhan Matěj- Burda Oliver Petr7:5, 6:4
4>2 Rat Adam- Luhan Matěj6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Havrland, Luhan - Brettl, Drbal 6:3, 6:2
4>2 Havrland, Luhan - Šošolík, Burda scr.
2>1 Rat, Klofáč - Havrland, Luhan 6:2, 5:7, 1:0 (3)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Meteor Praha B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
4
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
1
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
3
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Meteor Praha B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Ruzyně Praha
1
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15