Český tenisový svaz
Název:
TENIS CIBULKA CUP
Datum:
01.-03.08.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 200)
Kódové číslo:
316088
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

telefonická nebo sms prezentace den před turnajem na tel.774995021, možnost ubytování v areálu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
169
12
 
 
26.07.2019 13:23:44
2.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
182
12
 
volná karta
31.07.2019 15:46:16
3.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
31.07.2019 14:43:58
4.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
220
9
 
 
30.07.2019 17:50:35
5.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
 
30.07.2019 19:28:47
6.
Kulhánek Martin 10.07.2002 TK Radošovice
306
9
 
volná karta
31.07.2019 17:31:04
7.
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha
341
6
310
 
31.07.2019 09:42:16
8.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
357
6
33
 
31.07.2019 14:43:18
9.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
360
6
 
 
31.07.2019 09:43:17
10.
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha
363
6
86
 
30.07.2019 15:15:04
11.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
407
6
378
 
28.06.2019 19:10:12
12.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
430
6
 
 
09.06.2019 14:05:08
13.
Holzer Radek 29.10.2003 TCG Karlovy Vary
442
6
 
volná karta
31.07.2019 16:37:30
14.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
511
4
46
 
31.07.2019 09:43:55
15.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
533
4
 
 
31.07.2019 14:36:06
16.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
572
4
 
 
31.07.2019 12:22:39
17.
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka
703
4
294
 
30.07.2019 19:28:28
18.
Rybín Kryštof 23.06.2005 SK HAMR, z.s.
753
4
106
 
31.07.2019 14:40:59
19.
Baný Michael Otakar 06.06.2002 Start Brno
819
3
 
 
30.07.2019 09:35:25
20.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé
881
3
68
 
31.07.2019 09:42:50
21.
Gáborík Trajan 16.06.2005 TJ Sokol Hostivice
1003
3
543
 
29.07.2019 17:26:58
22.
Barták Matyáš 07.12.2002 Pála Vízner Tennis z.s.
1128
1
 
 
14.07.2019 16:13:59
23.
Šípek Artur 11.01.2003 Pála Vízner Tennis z.s.
1128
1
 
 
14.07.2019 16:14:08
24.
Brašna Dominik 29.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
1128
1
132
 
19.07.2019 22:07:27
25.
Římal Tomáš 07.03.2005 Sportclub Řevnice, z.s.
1128
1
1006
 
21.07.2019 11:39:45
26.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
 
21.07.2019 18:56:41
27.
Kozák Vojtěch 26.11.2004 Pála Vízner Tennis z.s.
1128
1
 
 
24.07.2019 09:12:37
28.
Boštička Adam 22.09.2001 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1128
1
 
 
25.07.2019 09:53:51
29.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1128
1
285
 
27.07.2019 16:01:32
30.
Libal Gur 31.03.2005 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:28:48
31.
Bloch Yoav 13.03.2004 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:31:11
32.
Ran Jonathan 17.04.2004 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:31:32
33.
Fogelman Zohar 12.07.2004 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:31:57
34.
Benchimol Dan Yezekiel 09.11.2004 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:38:33
35.
Volman Yuval 21.07.2007 -
1128
1
 
 
29.07.2019 17:39:00
36.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
1128
1
256
 
31.07.2019 12:23:26
37.
Valenta Jan 28.04.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1128
1
 
 
31.07.2019 12:25:07
38.
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s.
1128
1
 
 
31.07.2019 12:25:21
39.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1128
1
 
 
31.07.2019 14:42:22
40.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
1128
1
818
volná karta
31.07.2019 17:06:31
41.
Pešl Alec 25.10.2005 TK Sport Kolovraty
1128
1
441
volná karta
31.07.2019 17:33:12
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křížek David 09.09.2004 LTC Tábor 1903
507
6
144
odhlášeno hráčem
23.07.2019 14:33:01
2.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
809
3
217
odhlášeno hráčem
25.07.2019 10:59:06