Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  STRATOS AUTO CUP
Pořadatel:  TENIS-CENTRUM DTJ HK
Datum:  05.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Alan Matyáš
 
 
 
Hrubý Pavel
6:2, 6:0
 
Křepinský Tomáš
6:1, 1:6, 6:1
 
Malý Lukáš
6:1, 6:3
 
Typl Jáchym
6:3, 4:6, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Polák Marek
 
Krischke Adam
7:6 (2), 6:7 (5), 6:2
 
 
 
Dušek Karel
6:4, 6:4
 
Taláb Vojtěch
6:4, 6:7 (4), 6:3
 
Maštálka Petr
6:0, 6:4
 
Záplata Ondřej
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Pozdenkov Petr
 
Šťastný Boris
6:1, 6:2
 
 
 
Opálka Matyas
6:1, 4:3, scr.
 
Matějíček Petr
6:0, 6:0
 
Říha Matyáš
6:3, 6:1
 
Novotný Šimon
6:4, 6:0
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Horálek Dominik
 
Palán David
6:2, 6:0
 
 
 
Kubelka David
6:4, 3:6, 6:3
 
Kárník Dominik
6:0, 6:2
 
Mach Štěpán
1:6, 6:4, 6:3
 
Polách Felipe
6:2, 7:5
 
 
scr.
 
Krejčíř Petr
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:3
 
 
 
Čech Jan
6:2, 6:1
 
Nerud Vladimír
6:3, 6:4
 
Říha Matyáš
6:3, 6:1
 
Homola Patrik
6:4, 7:6 (5)
 
 
2:6, 7:6 (4), 4:1, scr.
 
Šrámek Ondřej
 
Wünsch Vojtěch
6:4, 2:6, 5:3, scr.
 
 
 
Šich Daniel
7:6 (5), 6:4
 
Kameník Kryštof
6:3, 6:4
 
Fáček Jan
2:6, 6:4, 6:3
 
Čížek Daniel
1:0, scr.
 
 
2:6, 6:2, 6:1
 
Forman Max
 
Janis Tomáš
1:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Kopecký Štěpán
6:1, 6:2
 
Padevět Jonáš
3:6, 1:1, scr.
 
Holub Mikuláš
6:4, 7:5
 
Taláb Matěj
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Střelec Jakub
 
Šoltys Radek
2:6, 6:3, 5:1, scr.
 
 
 
Sajdak Hubert
7:6 (5), 7:5
 
Holub David
6:3, 6:0
 
Šťastný Zoran
7:5, 7:6 (10)
 
Kratochvíl Ondřej
7:5, 6:3
 
 
6:4, 7:6 (3)
 
Veigert Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Suchánek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Říha Třebíč, 1. Kolo s Novotným, Říha Dvůr, 1. Kolo s Homola. Ve čtyřhře Říha Třebíč hrál s Palán, Říha Dvůr s Karnikem.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Alan Matyáš 6820
Veigert Vojtěch 6920
Šťastný Boris 7120
Forman Max 7420
Krejčíř Petr 7620
Pozdenkov Petr 8420
Lukáš Břetislav 9420
Janis Tomáš 10115
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 312028

Alan Matyáš - Pozdenkov Petr
 
Homola Patrik - Šťastný Zoran
6:4, 6:2
 
Novotný Šimon - Kubelka David
6:1, 7:6 (5)
 
Holub Mikuláš - Typl Jáchym
7:5, 7:5
 
Wünsch Vojtěch - Polák Marek
6:4, 6:4
 
Čech Jan - Opálka Matyas
7:5, 3:6, 1:0 (5)
 
Maštálka Petr - Střelec Jakub
6:1, 6:1
 
Říha Matyáš - Palán David
1:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Šich Daniel - Kameník Kryštof
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Říha Matyáš - Kárník Dominik
1:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Krischke Adam - Mach Štěpán
6:4, 6:2
 
Lukáš Břetislav - Horálek Dominik
6:2, 6:2
 
Janis Tomáš - Kratochvíl Ondřej
3:6, 6:0, 1:0 (8)
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
4:6, 6:3, 1:0 (2)
 
Kopecký Štěpán - Křepinský Tomáš
1:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Šrámek Ondřej - Veigert Vojtěch
6:1, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Suchánek Ondřej (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Alan Matyáš 6820
Veigert Vojtěch 6920
Pozdenkov Petr 8420
Lukáš Břetislav 9420
Janis Tomáš 10115
Šrámek Ondřej 11315
Horálek Dominik 12415
Polák Marek 13015
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 314028

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Jupa Jakub06.01.2004TK Sparta Praha