Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Cup
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  01.-03.07.
Věk. kategorie:  dorost
Slabihoudek Matěj
 
 
 
Losman Matěj
6:1, 6:3
 
Vaníček Šimon
6:3, 6:3
 
Brož Dominik
6:2, 6:1
 
 
 
Ben Ahmed Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Svoboda Daniel
6:3, 6:4
 
 
 
Rat Adam
6:1, 6:1
 
Sklenička Tomáš
6:1, 6:0
 
Löffelmann René
6:0, 6:0
 
Čech Michal
7:6, 6:1
 
Uhřík Tadeáš
6:2, 6:2
 
 
 
Haňkovský David
6:2, 6:0
 
 
 
Lukášek Daniel
5:7, 6:3, 1:0
 
Cairola Jiří
6:0, 6:0
 
Janeček Adam
7:6, 6:3
 
 
 
Buřil Adam
7:5, 7:6
 
 
 
Šupka Štěpán
7:5, 1:6, 1:0
 
 
 
Soukup Albert
6:2, 7:5
 
Sklenička Michal
6:0, 6:1
 
Dvorský Adam
6:3, 6:1
 
Studený Tomáš
6:2, 6:4
 
Sýkora Tadeáš
6:1, 7:5
 
 
 
Janko Antonín
5:7, 6:3, 1:0
 
 
 
Benedikt Šimon
6:4, 4:6, 1:0
 
Kopal Oliver
6:0, 6:2
 
Badhe Ashmit Samir
6:3, 2:6, 1:0
 
Valenta Michal
6:1, 6:0
 
Sembdner Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:1, 6:2
 
 
 
Hais Jan
6:0, 6:3
 
 
 
Miletín Marek
6:1, 6:3
 
Holub Vojtěch
6:1, 6:1
 
Typl Jáchym
6:0, 7:5
 
 
 
Vydlák Šimon
6:4, 7:6
 
 
 
Makovský Jiří
6:3, 6:4
 
Drozdík Adam
6:2, 6:0
 
Kodad Patrik
6:2, 6:0
 
Dal Boni Leonardo
6:0, 6:1
 
Haluzík Martin
7:5, 7:6
 
 
 
Jašek David
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Brňák Tobiáš
6:3, 6:0
 
 
 
Brailovskiy Boris
7:5, 4:6, 1:0
 
Hrabík Jáchym
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Král David
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 8:30 Losman- Vaníček, Rat- Sklenička Tomáš, Loffelmann-Čech, Lukasek-Cairola, Soukup- Sklenička Michal, Dvorský- Studený, Benedikt- Kopal 9:50 Badhe- Valenta, Miletín-Holub, Makovský-Drozdík, Kodad-Del Boni, Brailovskiy- Hrabík, Brož- Ahmed, Janeček- Buřil 11:10 Gedevanishvili- Hais, Jašek- Brňák, Slabihoudek-???, Svoboda-???, Uhřík-???, Haňkovský-???, Šupka-??? 12:30 Sýkora-???, Janko-???, Sembner-???, Typl-???, Vydlak-???, Haluzík-???, Král-???
Počet účastníků44
NasazeníBH
Slabihoudek Matěj 16912
Král David 17112
Haňkovský David 18312
Typl Jáchym 18812
Uhřík Tadeáš 20512
Janko Antonín 2879
Sýkora Tadeáš 3169
Vydlák Šimon 3219
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 312023

Král David - Forman Max
 
Holub Vojtěch - Kroutil Tomáš
6:0, 6:1
 
Brož Dominik - Dvorský Adam
6:3, 6:1
 
Studený Tomáš - Hynek Karel
7:6, 6:3
 
Sýkora Tadeáš - Sembdner Adam
6:4, 6:2
 
Kodad Patrik - Rat Adam
6:0, 6:0
 
Kopal Oliver - Macek Vojtěch
6:2, 6:1
 
Hrabík Jáchym - Vydlák Šimon
6:1, 6:0
 
Soukup Albert - Lukášek Daniel
6:2, 7:6
 
Janeček Adam - Losman Matěj
6:4, 3:6, 1:0
 
Löffelmann René - Hais Jan
6:4, 6:4
 
Jašek David - Šupka Štěpán
6:3, 6:4
 
Svoboda Daniel - Haluzík Martin
6:0, 6:1
 
Ben Ahmed Adam - Makovský Jiří
2:6, 6:3, 1:0
 
Janko Antonín - Čech Michal
6:3, 6:3
 
Haňkovský David - Buřil Adam
4:6, 6:1, 1:0
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Forman Max 7420
Král David 17112
Haňkovský David 18312
Janko Antonín 2879
Sýkora Tadeáš 3169
Vydlák Šimon 3219
Buřil Adam 3289
Šupka Štěpán 3516
Kategorie : 5Součet BH: 86
Kódové číslo akce: 314023

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Macek Vojtěch20.03.2001Sokol Smíchov I.
Forman Max27.02.2002Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.