Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TCG Karlovy Vary
Datum:  06.-10.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kubík Kristián
 
 
 
Pozdenkov Petr
7:5, 7:5
 
Hofmann Jiří
6:1, 3:1, scr.
 
Maštálka Petr
0:6, 7:6, 6:2
 
Myslivec Šimon
2:6, 6:2, 6:3
 
 
4:6, 7:6 (6), 7:5
 
Zapský Kryštof
 
Mališ Šimon
1:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Jindáček Jiří
6:4, 6:3
 
Baum Štěpán
6:3, 6:4
 
Šrámek Ondřej
6:3, 6:1
 
Duda Adam
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Vaculík Lukáš
 
Černý Matyáš
6:3, 6:4
 
 
 
Klír Lukáš
6:1, 6:1
 
Schneider Václav
3:6, 6:2, 6:2
 
Žák Kryštof
7:6 (3), 6:1
 
Šťastný Boris
3:6, 6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kovar Dominik
 
Čech Michael
3:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Bušek Kryštof
6:2, 6:7, 6:2
 
Novák Jakub
6:3, 6:1
 
Jupa Jakub
6:1, 6:0
 
Jadlovský Jan
7:6, 6:4
 
 
6:0, 6:4
 
Gorbušin Ivan
 
Vítek Kryštof
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Bartoň Hynek
6:1, 7:6 (6)
 
Kratochvíl Ondřej
6:2, 6:1
 
Klír Petr
6:3, 7:6 (6)
 
Nicod Jakub
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Příhoda Jan
 
Peterka Adam
6:3, 6:3
 
 
 
Chmelík Oliver
6:3, 7:5
 
Apltauer Filip
6:3, 6:1
 
Lukáš Břetislav
6:2, 6:2
 
Matějka Daniel
6:2, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 6:2
 
Pučálka Jan
 
Podolan Petr
7:5, 6:3
 
 
 
Vašíř Adam
6:1, 7:6
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:3, 6:1
 
Mareš Vojtěch
6:4, 6:3
 
Machala Martin
6:3, 6:7 (1), 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Burian Vojtěch
 
Truhlář Josef
6:1, 6:2
 
 
 
Forman Max
6:3, 7:5
 
Alan Matyáš
6:3, 6:1
 
Mrůzek Štěpán
6:3, 6:1
 
Veigert Vojtěch
6:1, 6:3
 
 
6:1, 2:6, 6:3
 
Musil Mathias
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Musil Mathias 1935
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Gorbušin Ivan 3530
Vítek Kryštof 3830
Podolan Petr 3930
Kategorie : 12Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 312007

Musil Mathias - Černý Matyáš
 
 
 
Mrůzek Štěpán - Jindáček Jiří
6:3, 6:3
 
Alan Matyáš - Myslivec Šimon
7:6 (6), 2:6, 1:0 (7)
 
Mareš Vojtěch - Janis Tomáš
6:3, 6:1
 
Gorbušin Ivan - Apltauer Filip
6:2, 6:0
 
 
7:6, 6:3
 
Burian Vojtěch - Baum Štěpán
 
Podolan Petr - Čech Michael
6:4, 6:4
 
 
 
Chmelík Oliver - Forman Max
6:4, 7:5
 
Kratochvíl Ondřej - Horálek Dominik
6:7, 7:5, 1:0 (10)
 
Veigert Vojtěch - Šrámek Ondřej
6:2, 6:0
 
Lukáš Břetislav - Praus Lukáš
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Peterka Adam - Klír Petr
 
Mališ Šimon - Truhlář Josef
6:2, 6:1
 
 
 
Vašíř Adam - Jadlovský Jan
6:2, 6:1
 
Kovar Dominik - Kollár Petr
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Matějka Daniel - Žák Kryštof
6:4, 6:2
 
Bartoň Hynek - Nicod Jakub
6:2, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Kubík Kristián - Příhoda Jan
 
Zapský Kryštof - Mirdzhaliev Mirgiiaz
3:6, 6:2, 1:0 (9)
 
 
 
Klír Lukáš - Duda Adam
6:1, 6:2
 
Novák Jakub - Jupa Jakub
6:1, 6:0
 
Kubín Marian - Křížek Matěj
4:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Bažant Filip - Uhřík Tadeáš
7:5, 7:6 (2)
 
 
6:3, 6:1
 
Vaculík Lukáš - Pučálka Jan
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet dvojic24
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Musil Mathias 1935
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Gorbušin Ivan 3530
Podolan Petr 3930
Zapský Kryštof 4325
Kategorie : 12Součet BH: 270
Kódové číslo akce: 314007

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Blažka Daniel03.02.2004TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.