Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  20.-24.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Franěk Michal
 
 
 
Holiš Evžen
6:4, 6:3
 
Mikula Jakub
6:4, 6:1
 
Stuchlík Oskar Oliver
scr.
 
 
 
Pavluv Richard
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Podlešák Marek
7:5, 6:1
 
 
 
Semerák Jan
7:6 (2), 2:6, 6:3
 
Pecák Štěpán
6:1, 2:6, 6:3
 
Podolan Petr
6:1, 6:0
 
Aregger Lars
5:7, 6:1, 6:1
 
 
3:6, 6:1, 6:4
 
Kadora Jakub
 
Jermář Jan
6:3, 6:3
 
 
 
Beneš Martin
6:3, 6:4
 
Šafář Martin
6:2, 6:3
 
 
scr.
 
Cintl Matěj
 
 
6:2, 5:7, 6:3
 
Zapský Kryštof
 
 
3:6, 6:0, 6:3
 
Tříška Martin
 
Šilhavý Jan
7:6 (3), 2:6, 6:4
 
 
 
Kelnar Tomáš
6:3, 3:6, 6:3
 
Válek Milan
6:7 (4), 6:4, 7:5
 
 
6:3, 7:5
 
Vrbka Jiří
 
Dušek Ondřej
7:6 (5), 6:3
 
 
 
Kubík Kristián
6:3, 6:3
 
Kameník Martin
6:3, 6:3
 
Beneš Petr
6:0, 6:0
 
Langmajer Dominik
2:6, 6:3, 7:6 (5)
 
 
6:4, 6:3
 
Kracík Matěj
 
 
6:2, 7:5
 
Kovařík David
 
Peterka Adam
6:7 (0), 6:3, 6:2
 
 
 
Urban Matyáš
6:0, 6:2
 
Arendar Roman
7:5, 6:3
 
 
scr.
 
Michl Filip
 
Vojtěchovský Lukáš
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Stolín Jan
6:2, 7:6 (9)
 
Dillenz Lukáš
6:2, 6:1
 
Černý Matyáš
6:4, 6:1
 
Januška Adam
7:5, 6:1
 
 
scr.
 
Blecha Adam
 
 
6:2, 6:0
 
Jeníček Jiří
 
Štětka Ondřej
1:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Gatev Maximilian Alexander
3:6, 6:3, 6:4
 
Kubín Marian
6:2, 4:6, 6:4
 
 
6:4, 5:7, 6:1
 
Nebojsa Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry v úterý od 13:00
Počet účastníků43
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Jermář Jan 4125
Kadora Jakub 4925
Dušek Ondřej 5420
Vrbka Jiří 5720
Vojtěchovský Lukáš 5820
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 112181

Nebojsa Stanislav - Kadora Jakub
 
Pecák Štěpán - Gatev Maximilian Alexander
scr.
 
Semerák Jan - Januška Adam
7:5, 6:0
 
Peterka Adam - Aregger Lars
3:6, 6:1, 1:0 (2)
 
Kovařík David - Kracík Matěj
6:3, 7:5
 
Mikula Jakub - Beneš Martin
6:3, 6:2
 
Holiš Evžen - Prokop Tomáš
7:5, 6:2
 
Kubín Marian - Bega Petr
6:3, 6:3
 
Beneš Petr - Potužák David
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Arendar Roman - Štětka Ondřej
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Kohoutek Jan - Vrňák Lukáš
6:1, 6:3
 
Dillenz Lukáš - Jermář Jan
7:5, 7:5
 
Kubík Kristián - Dušek Ondřej
scr.
 
Kameník Martin - Poláček Lukáš
6:1, 6:1
 
Šafář Martin - Vojtěchovský Lukáš
4:6, 6:3, 1:0 (2)
 
Pavluv Richard - Michl Filip
6:3, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Jermář Jan 4125
Kadora Jakub 4925
Dušek Ondřej 5420
Vojtěchovský Lukáš 5820
Kracík Matěj 6620
Poláček Lukáš 6920
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 114181

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rinko Štěpán13.11.1996TCG Karlovy Vary
Vachtl Jiří12.06.1996LTC Slovan Kladno
Pátý Michael04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Pátý Daniel04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Vrba Daniel23.07.1996TK PRECHEZA Přerov o.s.
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Beran Jakub19.03.2001TK Sparta Praha
Vodák Petr21.12.1993Jiskra Otrokovice
Paveska Daniel02.03.2002I.ČLTK Praha
Rais Vítek26.02.1998Slavoj Žiželice
Doroshkevich Anatolij22.04.1995Start České Budějovice
Pleva Jan23.08.2001Severočeská tenisová o.s.
Mirdzhaliev Mirgiiaz23.03.2001TCG Karlovy Vary
Kracík Šimon10.03.1994VSK VŠB-TU Ostrava
Špringer Adam08.03.2000LTC Radotín
Hrubý Michal09.05.1995Start Liberec
Malý Patrik06.01.1997TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Jebavý Lukáš06.02.1988Tenis Nová Paka
Vrňák Lukáš14.07.1993I.ČLTK Praha
Bega Petr13.02.2003SK HAMR, z.s.
Prokop Tomáš08.10.1993TC-MJ TENIS Líšeň