Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
4
Beskydský tenisový klub SK Vitality Slezsko o.s.
5:4
11:9
97:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štaubert Jiří
6
Mihoč Jakub
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
2.
Kubín Matěj (H)
1
Szturc Dominik
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
3.
Fížová Vendula
1
Ondroušková Nella Chiara
6
4:6
6:4
6:3
16
13
2
1
1
0
4.
Tomečková Hana
1
Zajoncová Barbara
1
3:6
6:3
6:7
15
16
1
2
0
1
5.
Führer Tomáš
1
Nedvídek Jan (H)
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Závada Ondřej
1
Raška Vítek
1
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Fížová Vendula
Tomečková Hana
1
1
Ondroušková Nella Chiara
Zajoncová Barbara
6
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Štaubert Jiří
Kubín Matěj (H)
6
1
Mihoč Jakub
Jadamus Adam
4
3
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
9.
Komínek Martin
Roháček Roman
4
1
Nedvídek Jan (H)
Sikora Roman
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
97
86
11
9
5
4

Soupiska Beskydský tenisový klub

jméno
nar.
BH
1
Štaubert Jiří
01.02.1993
414
6
2
Komínek Martin
21.11.1970
545
4
3
Kubín Matěj (H)
15.05.2002
1044
1
4
Roháček Roman
02.05.1989
1044
1
5
Hustý Ladislav
06.12.1996
1044
1
6
Führer Tomáš
02.11.1998
1044
1
7
Kahanek Kryštof (H)
16.05.1999
1044
1
8
Závada Ondřej
11.02.1999
1044
1
9
Zavada Adam
30.04.2002
1044
1
10
Kaňák Andreas Ivo
26.06.2002
1044
1
11
Pekara Štěpán
26.02.2004
1044
1
12
Kulovaný Petr
17.09.2004
1044
1
21
Kurková Viktorie
04.05.2000
459
4
22
Fížová Vendula
22.10.2001
1030
1
23
Kurková Kateřina
06.02.2002
1030
1
24
Tomečková Hana
02.05.2002
1030
1
25
Sikorová Tereza
06.12.2004
1030
1
26
Juřičková Bára
07.04.2005
1030
1
27
Fuxová Zoe
24.03.2005
1030
1
28
Nečasová Natálie
18.08.2006
1030
1

Soupiska SK Vitality Slezsko o.s.

jméno
nar.
BH
1
Vitásek Matouš
20.10.1998
213
9
2
Mihoč Jakub
31.01.2001
524
4
3
Szturc Dominik
20.07.2000
707
4
4
Jadamus Adam
22.04.2001
890
3
5
Nedvídek Jan (H)
03.01.2002
1044
1
6
Raška Vítek
10.02.2003
1044
1
7
Wojnar Dominik
19.02.2003
1044
1
8
Mandelík Lukáš
09.09.2005
1044
1
9
Kotajny Jakub
30.01.2003
1044
1
10
Lýsek Lukáš
10.10.2004
1044
1
11
Sikora Roman
22.04.1985
1044
1
21
Mandelíková Kateřina (H)
13.06.2003
171
12
22
Ondroušková Nella Chiara
10.06.2003
334
6
23
Zajoncová Barbara
24.10.2002
1030
1
24
Podbiol Zofia (EU)
06.02.2001
1030
1
25
Motyková Markéta
29.09.2005
1030
1
26
Kolowrotkiewicz Jowana (EU)
23.06.2004
1030
1
27
Bergler Olivia Maria (EU)
10.12.2005
1030
1
28
Mlčochová Zuzana
01.02.2004
1030
1