Český tenisový svaz

Tomečková Hana

Datum narození:
02.05.2002
Platnost reg. do:
12.04.2020
Klub:
Beskydský tenisový klub
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Beskydský tenisový klub
781 (3)
 
 
 
2014
Beskydský tenisový klub
331 (9)
 
 
 
2015
Beskydský tenisový klub
248 (1)
408 (4)
 
 
2016
Beskydský tenisový klub
 
148 (12)
 
 
2017
Beskydský tenisový klub
 
132 (1)
283 (6)
 
2018
Beskydský tenisový klub
 
 
158 (9)
952 (3)
2019
Beskydský tenisový klub
 
 
236 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, Městský tenisový klub Karviná A - Beskydský tenisový klub
4
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Beskydský tenisový klub
4
4.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, TK Bílovec - Beskydský tenisový klub
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, Městský tenisový klub Karviná A - Beskydský tenisový klub
3
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Beskydský tenisový klub
0
4.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, TK Bílovec - Beskydský tenisový klub
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 5/5

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Beskydský tenisový klub - TK Slavia Orlová B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
0
3.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tennis Hill Havířov - Beskydský tenisový klub
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Beskydský tenisový klub - TK Slavia Orlová B
2
2.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
5
3.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tennis Hill Havířov - Beskydský tenisový klub
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14