Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
TK Bílovec Městský tenisový klub Karviná A
3:6
6:13
75:92
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2019
8
Pašťa tenis, z.s. TK Bílovec
6:3
14:8
105:80
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2019
10
TK Bílovec TC Třinec
2:7
4:15
53:98
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2019
15
SK Vitality Slezsko o.s. TK Bílovec
8:1
16:2
107:53
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2019
19
TK Bílovec Beskydský tenisový klub
4:5
8:12
79:95
Zápis o utkání - oficiální
6
08.06.2019
22
Sokol Vrbno p.Pradědem TK Bílovec
5:4
11:8
80:83
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2019
28
TK Bílovec ITS Tennis Club, z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska TK Bílovec

jméno
nar.
BH
1
Segeťa Petr
22.01.1990
230
9
2
Krhut Ondřej
03.08.1991
520
4
3
Padušák Ondřej
24.04.1990
1044
1
4
Kus Jan (H)
11.04.2002
1044
1
5
Bezděk Michal
09.10.1981
1044
1
6
Mazanec Adam
22.02.2003
1044
1
7
Holub Petr
30.04.2001
1044
1
8
Šajer Vojtěch
17.06.2003
1044
1
21
Valová Tereza (H)
25.09.2001
519
4
22
Fukalová Barbora (H)
24.12.2002
1030
1
23
Kotrlová Kristina
01.08.1987
1030
1
24
Paskerová Daniela
19.10.2003
1030
1
Kapitán družstva TK Bílovec
Příjmení a jméno: Bezděk Michal
Telefon: 723779330
E-mail: citas1@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Bílovec
Příjmení a jméno: Padušák Ondřej
Telefon: 721070652
E-mail: PadyOndra@seznam.cz