Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

Oblastní přebor 'B'

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Beskydský tenisový klub
Tisknout
6
0
38:16
84:36
605:359
12
2
TC Třinec
Tisknout
4
2
37:17
79:37
586:384
10
3
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
4
2
35:19
74:43
566:462
10
4
ITS Tennis Club, z.s.
Tisknout
5
1
27:27
59:61
513:516
10
5
Městský tenisový klub Karviná A
Tisknout
3
3
25:29
51:61
439:506
9
6
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
47:75
441:578
7
7
Sokol Vrbno p.Pradědem
Tisknout
1
5
18:36
41:77
413:604
7
8
TK Bílovec
Tisknout
0
6
17:37
36:81
423:577
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
4
Beskydský tenisový klub SK Vitality Slezsko o.s.
5:4
11:9
97:86
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2019
5
Městský tenisový klub Karviná A Beskydský tenisový klub
3:6
6:12
69:87
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2019
12
Sokol Vrbno p.Pradědem Beskydský tenisový klub
3:6
7:15
68:111
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2019
14
Beskydský tenisový klub (s) ITS Tennis Club, z.s.
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2019
19
TK Bílovec Beskydský tenisový klub
4:5
8:12
79:95
Zápis o utkání - oficiální
6
08.06.2019
23
Beskydský tenisový klub Pašťa tenis, z.s.
7:2
16:6
107:57
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2019
26
TC Třinec Beskydský tenisový klub
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Soupiska Beskydský tenisový klub

jméno
nar.
BH
1
Štaubert Jiří
01.02.1993
414
6
2
Komínek Martin
21.11.1970
545
4
3
Kubín Matěj (H)
15.05.2002
1044
1
4
Roháček Roman
02.05.1989
1044
1
5
Hustý Ladislav
06.12.1996
1044
1
6
Führer Tomáš
02.11.1998
1044
1
7
Kahanek Kryštof (H)
16.05.1999
1044
1
8
Závada Ondřej
11.02.1999
1044
1
9
Zavada Adam
30.04.2002
1044
1
10
Kaňák Andreas Ivo
26.06.2002
1044
1
11
Pekara Štěpán
26.02.2004
1044
1
12
Kulovaný Petr
17.09.2004
1044
1
21
Kurková Viktorie
04.05.2000
459
4
22
Fížová Vendula
22.10.2001
1030
1
23
Kurková Kateřina
06.02.2002
1030
1
24
Tomečková Hana
02.05.2002
1030
1
25
Sikorová Tereza
06.12.2004
1030
1
26
Juřičková Bára
07.04.2005
1030
1
27
Fuxová Zoe
24.03.2005
1030
1
28
Nečasová Natálie
18.08.2006
1030
1
Kapitán družstva Beskydský tenisový klub
Příjmení a jméno: Roháček Roman
Telefon: 739355902
E-mail: romanrohacek@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Beskydský tenisový klub
Příjmení a jméno: Komínek Martin
Telefon: 737464359
E-mail: kominekmart@gmail.com