Český tenisový svaz

Motyková Markéta

Datum narození:
29.09.2005
Platnost reg. do:
06.02.2020
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TREND SPORT, o.s.
293 (9)
 
 
 
2017
SK Véska
99 (20)
 
 
 
2018
SK Vitality Slezsko o.s.
50 (1)
228 (9)
 
 
2019
SK Vitality Slezsko o.s.
 
319 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TK Opava - SK Vitality Slezsko B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, SK Vitality Slezsko B - Tenisový klub Tenet Těrlicko
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, SK Vitality Slezsko B - TK Krnov
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2019, Slavoj Český Těšín - SK Vitality Slezsko B
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TK Opava - SK Vitality Slezsko B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, SK Vitality Slezsko B - Tenisový klub Tenet Těrlicko
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, SK Vitality Slezsko B - TK Krnov
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
26.05.2019, Slavoj Český Těšín - SK Vitality Slezsko B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
27.04.2019, SK Vitality Slezsko A - TK Hlučín
4
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - SK Vitality Slezsko A
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, SK Vitality Slezsko A - TK TENNISPOINT FM B
4
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
3
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - SK Vitality Slezsko A
6
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
27.04.2019, SK Vitality Slezsko A - TK Hlučín
3
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - SK Vitality Slezsko A
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, SK Vitality Slezsko A - TK TENNISPOINT FM B
3
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
2
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - SK Vitality Slezsko A
4
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29