Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
55:7
111:15
726:304
14
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
6
1
41:20
87:41
622:442
13
3
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
4
3
38:25
79:58
640:522
11
4
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
4
3
30:33
63:67
536:516
11
5
Open Tennis Club
Tisknout
3
4
28:34
58:75
542:597
10
6
Slavoj Žiželice
Tisknout
2
5
25:38
58:78
496:576
9
7
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
5
23:40
47:85
414:585
9
8
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
0
7
9:52
21:105
249:683
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
Lokomotiva Beroun Tenisový klub Benátky nad Jizerou
6:3
12:7
80:59
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Loužecký Jan
25
Malý Vítek
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Jirásek Milan
12
Kuba Luboš
9
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Zderadička Josef
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Rosa Mikuláš
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Pivcová Veronika
6
Žabková Kiara (EU)
30
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Bínová Eliška
9
Vachková Valentina (H)
30
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Jirásek Milan
Zderadička Josef
12
6
Malý Vítek
Kuba Luboš
12
9
6:4
2:6
11:9
19
19
2
1
1
0
8.
Loužecký Jan
Rosa Mikuláš
25
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Pivcová Veronika
Bínová Eliška
6
9
Žabková Kiara (EU)
Vachková Valentina (H)
30
30
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
80
59
12
7
6
3

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Loužecký Jan
03.05.2007
105
25
2
Valentini Diego
28.04.2007
745
6
3
Jirásek Milan
31.07.2008
420
12
4
Zderadička Josef
08.03.2008
715
6
5
Löhner Julian
10.10.2008
1641
3
6
Valenta Šimon
09.07.2009
2094
1
7
Příhoda Martin
17.07.2008
2094
1
8
Tureček Tobiáš
11.07.2009
2094
1
9
Rosa Mikuláš
20.07.2007
2094
1
21
Pivcová Veronika
20.04.2008
420
6
22
Bínová Eliška
13.01.2008
328
9
23
Školová Klára
21.01.2007
621
4
24
Školova Tereza
12.03.2009
1270
1
25
Fraňková Justýna
11.12.2009
1270
1

Soupiska Tenisový klub Benátky nad Jizerou

jméno
nar.
BH
1
Martínek Tobiáš (H)
05.06.2008
189
20
2
Zíta Tomáš
26.06.2008
284
15
3
Malý Vítek
19.08.2007
338
12
4
Kuba Luboš
10.10.2007
454
9
5
Vortel Štěpán
25.10.2008
874
6
6
Krčmář Matouš
03.03.2008
1253
4
7
SVOBODA ADAM
21.10.2008
2094
1
8
Fiala Jindřich
03.09.2009
2094
1
9
Vesely Max
10.04.2009
2094
1
21
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
52
30
22
Vachková Valentina (H)
22.03.2007
62
30
23
Podráská Magdaléna
24.11.2007
250
12
24
Vimrová Andrea
11.03.2008
415
6
25
Piroutková Eliška
05.02.2008
494
6
26
Zuzáková Karolína
10.07.2008
818
4
27
Parkhomenko Valerija (Z)
10.06.2009
1270
1