Český tenisový svaz

Pivcová Veronika

Datum narození:
20.04.2008
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Lokomotiva Beroun
420 (6)
694 (3)
 
 
2020
Lokomotiva Beroun
433 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

10
2
01.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

-
2
01.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, Lokomotiva Beroun B (7) - TK Březnice (2)
6
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, Lokomotiva Beroun B (7) - TK Březnice (2)
5
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
6
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6