Český tenisový svaz

Školová Klára

Datum narození:
21.01.2007
Platnost reg. do:
11.04.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lokomotiva Beroun
669 (4)
560 (3)
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
621 (4)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
3
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
1
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
4
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
1
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
0
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14