Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
3
Lokomotiva Beroun LTC Rudná
4:5
8:10
71:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Potůček Adam
6
Sýkora Martin
6
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Slezák Ondřej (H)
1
Jiras Zbyněk (H)
6
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Zýtová Julie
12
Heclová Tereza
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Kupková Lucie
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Vilím Jakub
1
Mlíkovský David (H)
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Merhaut Jan
1
Unzeitig Jiří
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Zýtová Julie
Kupková Lucie
12
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Loužecký Josef
Vilím Jakub
1
1
Sýkora Martin
Hotovec Petr
6
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Slezák Ondřej (H)
Merhaut Jan
1
1
Jiras Martin (H)
Mlíkovský David (H)
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
71
67
8
10
4
5

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Potůček Adam
28.04.2000
382
6
2
Loužecký Jan
03.05.2007
1044
1
3
Jirásek Milan
31.07.2008
1044
1
4
Manďák Ondřej
17.03.1977
1044
1
5
Loužecký Josef
22.12.2003
1044
1
6
Slezák Ondřej (H)
15.09.1998
1044
1
7
Vilím Jakub
08.12.1997
1044
1
8
Merhaut Jan
09.07.1997
1044
1
9
Piovarči Milan
06.03.1997
1044
1
10
Sýkora Ivan
10.09.1972
1044
1
11
Kosina Radek
11.09.1973
1044
1
12
Piovarčí Michal
07.12.1978
1044
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
174
12
22
Kupková Lucie
10.04.1999
510
4
23
Špalková Aneta
31.03.2002
715
3
24
Větrovská Gabriela
08.02.2003
1030
1
25
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
1030
1
26
Krajnikovská Anna
13.07.2006
1030
1
27
Literová Jarmila
18.05.1968
1030
1

Soupiska LTC Rudná

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
354
6
2
Jiras Zbyněk (H)
14.08.1975
417
6
3
Hotovec Petr
12.09.1970
914
3
4
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
1044
1
5
Jiras Martin (H)
12.02.1999
1044
1
6
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1044
1
7
Brůha Dominik
15.11.1976
1044
1
8
Brabec Jan
04.07.1957
1044
1
9
Svatoň Václav
08.03.1970
1044
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
225
9
22
Heclová Tereza
25.05.1979
452
6
23
Brabcová Pavlína
20.02.1966
529
4
24
Dlouhá Zuzana
20.07.1977
1030
1
25
Timková Miriam (EU)
26.02.1999
1030
1