Český tenisový svaz

Slezák Ondřej

Datum narození:
15.09.1998
Platnost reg. do:
07.03.2020
Klub:
Lokomotiva Zdice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2009
Lokomotiva Zdice
170 (15)
 
 
 
2010
Lokomotiva Zdice
140 (20)
754 (3)
 
 
2011
Lokomotiva Zdice
220 (1)
382 (6)
 
 
2012
Lokomotiva Zdice
 
328 (9)
970 (3)
 
2013
Lokomotiva Zdice
 
369 (1)
523 (4)
 
2014
Lokomotiva Zdice
 
 
493 (4)
 
2015
Lokomotiva Zdice
 
 
612 (4)
813 (3)
2016
Lokomotiva Zdice
 
 
233 (9)
1014 (3)
2017
Lokomotiva Zdice
 
 
575 (1)
398 (6)
2018
Lokomotiva Zdice
 
 
 
417 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
4
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
3.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Černošice - Lokomotiva Beroun
0
5.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Březnice B
0
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov - Lokomotiva Beroun
0
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
1
2.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
0
1.
Q I o sestup z I. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
3.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Černošice - Lokomotiva Beroun
0
5.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Březnice B
0
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov - Lokomotiva Beroun
5
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
0
2.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
0
1.
Q I o sestup z I. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s. B
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15