Český tenisový svaz

Sýkora Martin

Datum narození:
16.12.1989
Platnost reg. do:
05.05.2020
Klub:
LTC Rudná
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2000
Sokol Nučice
513 (6)
 
 
 
2001
Sokol Nučice
319 (9)
799 (4)
 
 
2002
PSK OLYMP Praha
116 (1)
527 (6)
 
 
2003
PSK OLYMP Praha
 
159 (15)
 
 
2004
PSK OLYMP Praha
 
72 (1)
352 (9)
 
2005
PSK OLYMP Praha
 
 
134 (15)
 
2006
PSK OLYMP Praha
 
 
86 (20)
882 (3)
2007
PSK OLYMP Praha
 
 
224 (12)
1050 (4)
2009
TK Lokomotiva Praha
 
 
 
1872 (3)
2010
TK Lokomotiva Praha
 
 
 
1804 (3)
2011
TK Lokomotiva Praha
 
 
 
295 (15)
2012
TK Lokomotiva Praha
 
 
 
1681 (4)
2013
TK Lokomotiva Praha
 
 
 
1577 (3)
2015
LTC Rudná
 
 
 
571 (4)
2017
LTC Rudná
 
 
 
597 (4)
2018
LTC Rudná
 
 
 
524 (4)
2019
LTC Rudná
 
 
 
354 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

20
2
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
40/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

10
2
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
25/2
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Sobota, Sýkora - Kunkela, Kolář 6:3, 6:2
4>2 Sobota, Sýkora - Stavěl, Jindra 6:3, 2:0, scr.
2>1 Sobota, Sýkora - Křepelka, Urban 6:2, 6:4
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
4
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Rudná - Tenisový klub Černošice
4
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice B - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
6
5.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná - TK Stochov
3
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rudná - LTC Slovan Kladno B
3
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
3
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Rudná - Tenisový klub Černošice
3
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice B - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
1
5.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná - TK Stochov
4
6.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rudná - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28