Český tenisový svaz

Vilím Jakub

Datum narození:
08.12.1997
Platnost reg. do:
09.04.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2009
LTC Beroun
829 (4)
 
 
 
2010
LTC Beroun
778 (1)
642 (4)
 
 
2012
LTC Beroun
 
581 (1)
 
 
2013
LTC Beroun
 
 
541 (4)
 
2014
LTC Beroun
 
 
385 (6)
 
2015
Lokomotiva Beroun
 
 
215 (9)
1062 (3)
2016
Lokomotiva Beroun
 
 
155 (1)
833 (3)
2017
Lokomotiva Beroun
 
 
 
310 (6)
2018
Lokomotiva Beroun
 
 
 
961 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno B
1
3.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Březnice B
0
5.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov - Lokomotiva Beroun
0
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
1
1.
Q I o sestup z I. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno B
4
3.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
4.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Beroun - TK Březnice B
0
5.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov - Lokomotiva Beroun
2
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
0
1.
Q I o sestup z I. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8