Český tenisový svaz

Jiras Zbyněk

Datum narození:
14.08.1975
Platnost reg. do:
22.03.2020
Klub:
Sokol Řeporyje
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Sokol Řeporyje
 
 
 
523 (4)
2018
Sokol Řeporyje
 
 
 
884 (3)
2019
Sokol Řeporyje
 
 
 
417 (6)
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Jiras, Jiras - Tauber, Tauber 6:1, 5:7, 1:0
4>2 Hudeček, Stavěl - Jiras, Jiras 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 7 b.
29.06.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Jiras Zbyněk- Horák Tomáš6:1, 6:1
4>2 Jiras Zbyněk- Jindra Pavel2:6, 6:3, 2:1, scr.
2>1 Jiras Zbyněk- Tvrský Ondřej6:1, 6:4
získané body: 30 b.
29.06.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Jiras, Tvrský - Penc, Bartoš 6:1, 6:0
2>1 Jiras, Tvrský - Jindra, Přenosil 6:4, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

8>4 Vachtl, Cintl - Jiras, Jiras 6:4, 6:3
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
0
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Rudná - Tenisový klub Černošice
0
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice B - LTC Rudná
3
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
1
5.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná - TK Stochov
6
6.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - LTC Rudná
3
7.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rudná - LTC Slovan Kladno B
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
1
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Rudná - Tenisový klub Černošice
0
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice B - LTC Rudná
2
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Rudná
0
5.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná - TK Stochov
4
6.
02 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - LTC Rudná
2
7.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rudná - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22