Český tenisový svaz

Krajnikovská Anna

Datum narození:
13.07.2006
Platnost reg. do:
03.03.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Beroun, z.s.
756 (4)
 
 
 
2018
LTC Beroun, z.s.
759 (4)
 
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
307 (1)
422 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
0
2.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná B - Lokomotiva Beroun B
0
3.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
0
4.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO SK Mělník B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
0
2.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná B - Lokomotiva Beroun B
0
3.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
0
4.
04 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO SK Mělník B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
1
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
4
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
4.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
4
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
4.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0