Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR mladšího žactva
Pořadatel:  ČTS
Datum:  02.-07.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Valentová Tereza
 
 
 
Soukupová Lucie
6:3, 6:1
 
Dobiášová Vanessa
6:1, 6:7 (3), 6:2
 
Náprstková Michaela
6:0, 6:0
 
Sekerková Veronika
6:0, 6:3
 
 
7:5, 6:4
 
Jiroušková Monika
 
Forejtková Eliška
6:3, 6:0
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:0, 6:0
 
Zimanyi Ela
7:6 (3), 4:6, 6:3
 
Zourková Lucie
1:6, 6:4, 6:2
 
Žingorová Adéla
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Kovačková Alena
 
Linhartová Nela
6:3, 6:0
 
 
 
Prici Terezie
7:5, 5:7, 6:1
 
Paštiková Julie
3:6, 6:2, 6:3
 
Ďulíková Kristýna
6:2, 6:2
 
Svobodová Jana
6:4, 3:6, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Kultová Ellen
 
Janíčkovičová Nikol
6:2, 4:6, 6:1
 
 
 
Melicharová Kateřina
6:1, 5:7, 6:1
 
Piteráková  Natálie
6:1, 6:1
 
Holubová Aneta
6:4, 0:6, 6:3
 
Jirousková Karoline
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Huťková Valerie
 
Jandová Nela
6:2, 6:1
 
 
 
Bervid Victoria
6:1, 6:3
 
Krejčová Tereza
6:0, 6:0
 
Vachková Valentina
7:5, 6:1
 
Rakoušová Kateřina
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Samsonová Laura
 
Katzerová Ellen
6:3, 1:0, scr.
 
 
 
Donald Natalie
6:3, 6:3
 
Smetanová Lilian
6:1, 6:2
 
Petrásová Valentýna
6:1, 6:2
 
Žoldáková Denisa
5:7, 6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Suchá Amy
 
Valentová Karolina
6:1, 4:6, 6:1
 
 
 
Klemšová  Simona
6:1, 6:7 (5), 6:1
 
Chrtová Sarah
6:3, 2:6, 6:0
 
Shejbalová Tereza
6:7 (2), 6:2, 6:1
 
Bláhová Ema
3:6, 6:4, 6:4
 
 
0:6, 6:3, 6:3
 
Veselá Barbora
 
Jiráková Julie
6:0, 6:2
 
 
 
Zdeňková Anna
6:0, 6:3
 
Slaměníková Lucie
0:6, 6:2, 6:1
 
Hettlerová Sofie
6:2, 6:1
 
Ondrášková Karolína
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Slaměníková Marie
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Program na neděli 7.7.2019 : zahájení v 10.00 - FINÁLE DVOUHRY Hráčka Jandová skrečovala zápas dvouhry i čtyřhru pro bolest v lýtku.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valentová Tereza 760
Slaměníková Marie 1560
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Valentová Karolina 2345
Huťková Valerie 2445
Jandová Nela 2545
Kategorie : 15Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 812700

Slaměníková Marie - Valentová Tereza
 
 
 
Krejčová Tereza - Soukupová Lucie
6:0, 6:0
 
Zdeňková Anna - Chrtová Sarah
6:4, 6:2
 
Donald Natalie - Jirousková Karoline
6:4, 6:2
 
Holubová Aneta - Prici Terezie
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Bláhová Ema - Katzerová Ellen
 
Forejtková Eliška - Jiroušková Monika
6:1, 6:2
 
 
 
Ďulíková Kristýna - Rakoušová Kateřina
6:2, 6:3
 
Slaměníková Lucie - Zimanyi Ela
6:4, 1:6, 1:0 (6)
 
Vachková Valentina - Janíčkovičová Nikol
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Petrásová Valentýna - Klemšová  Simona
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Valentová Karolina - Veselá Barbora
 
Kultová Ellen - Dobiášová Vanessa
6:4, 6:2
 
 
 
Jiráková Julie - Zourková Lucie
6:4, 6:3
 
Hettlerová Sofie - Sekerková Veronika
6:2, 6:3
 
Ondrášková Karolína - Ječmínková Karolína
6:2, 6:0
 
Náprstková Michaela - Smetanová Lilian
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Suchá Amy - Jandová Nela
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
scr.
 
 
 
Shejbalová Tereza - Melicharová Kateřina
6:2, 6:3
 
Žingorová Adéla - Piteráková  Natálie
6:1, 6:3
 
Bervid Victoria - Žoldáková Denisa
7:5, 6:3
 
Svobodová Jana - Paštiková Julie
6:0, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Linhartová Nela - Huťková Valerie
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Valentová Tereza 760
Slaměníková Marie 1560
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Valentová Karolina 2345
Huťková Valerie 2445
Jandová Nela 2545
Kategorie : 15Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 814700

Tisková PDF verze hracího plánu