Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy
Datum:
02.-04.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Peldová Nikola
Peldová
Peldová
Halamová Kateřina
6:1, 6:1
Halamová
Kmeťová Barbora
7:6 (4), 6:3
Peldová
Vašutová Agáta
6:0, 6:1
Barešová
Barešová Aneta
6:0, 6:3
Chlubnová
Chlubnová Lucie
4:6, 7:5, 1:0
Chlubnová
Marianová Monika
6:0, scr.
Peldová
Zikmundová Aneta
6:2, 6:3
Zikmundová
Hartigova Valerie
6:0, 6:0
Zikmundová
Kainráthová Gabriela
6:0, 6:1
Rücková
Rücková Lucie
6:4, 6:1
Zikmundová
Nováková Laura
7:5, 6:4
Nováková
Mošková Natálie
7:5, 6:2
Nováková
Jarolímková Nikol Marie
7:6 (4), 6:3
Dementyeva Varvara
Dementyeva Varvara
6:1, 6:2
Peldová
Rosolová Julie
6:2, 6:1
Rosolová
Zimová Thelma
4:6, 6:1, 1:0
Rosolová
Říčková Karolina
6:1, 6:1
Říčková
Reitmaierová Stela
6:1, 6:3
Fajmonová
Blechová Tereza
6:7 (5), 7:5, 1:0
Nýdrlová
Nýdrlová Eliška
6:1, 6:3
Fajmonová
6:2, 6:0
Fajmonová
Fajmonová Sarah Melany
Janíčkovičová
Berenreiterová Anna
6:0, 6:0
Berenreiterová
Pernicová Kristina
6:0, 6:0
Berenreiterová
Mottlová Anna
6:3, 6:7 (2), 1:0
Mottlová
Smetanová Lilian
6:4, 7:6 (2)
Janíčkovičová
Krejčová Tereza
6:0, 6:2
Krejčová
PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:0, 6:0
Janíčkovičová
6:2, 6:3
Janíčkovičová
Janíčkovičová Nikol
Počet účastníků
29
Nasazení
CŽ
BH
Peldová Nikola
94
20
Janíčkovičová Nikol
112
20
Zikmundová Aneta
145
15
Fajmonová Sarah Melany
228
12
Rosolová Julie
238
12
Marianová Monika
337
9
Berenreiterová Anna
385
6
Dementyeva Varvara
409
6
Kategorie : 5
Součet BH: 100
Kódové číslo akce: 802004
Janíčkovičová Nikol
-
Zikmundová Aneta
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Mošková Natálie
-
Smetanová Lilian
6:1, 6:0
Halamová
-
Mottlová
Halamová Kateřina
-
Mottlová Anna
scr.
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Dementyeva Varvara
-
Berenreiterová Anna
3:6, 6:1, 1:0
Dementyeva Varvara
-
Berenreiterová
Kmeťová
-
Nýdrlová
6:4, 5:7, 1:0
Kmeťová
-
Nýdrlová
Kmeťová Barbora
-
Nýdrlová Eliška
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Říčková Karolina
-
Reitmaierová Stela
6:2, 3:6, 1:0
Říčková
-
Reitmaierová
Chlubnová
-
Peldová
scr.
Chlubnová
-
Peldová
Chlubnová Lucie
-
Peldová Nikola
Chlubnová
-
Peldová
Barešová Aneta
-
Vašutová Agáta
7:5, 6:4
Nováková
-
Krejčová
Nováková Laura
-
Krejčová Tereza
4:6, 6:2, 1:0
Fajmonová
-
Rosolová
6:4, 6:3
Fajmonová
-
Rosolová
Fajmonová Sarah Melany
-
Rosolová Julie
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Peldová Nikola
94
20
Janíčkovičová Nikol
112
20
Zikmundová Aneta
145
15
Fajmonová Sarah Melany
228
12
Rosolová Julie
238
12
Berenreiterová Anna
385
6
Dementyeva Varvara
409
6
Nýdrlová Eliška
432
6
Kategorie : 5
Součet BH: 97
Kódové číslo akce: 804004
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Petrášová Barbora
30.06.2008
LTC Slovan Kladno